Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Врадіївська піша хода нарешті в Києві Печать E-mail
Общество - Город
18.07.13 00:00

О 11:00 учасники Врадіївської пішої ходи підійшли до будівлі Центральної прохідної Міністерства внутрішніх справ України.

Мітинг розпочав заступник голови КМО «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський.

Об 11:12 виступив Народний депутат України – Роман Забзалюк, який у своїй промові вимагав від влади припинити «кримінальність сім’ї», свавілля міліції, політичні репресії та зазначив, що серед співробітників міліції ще залишились чесні правоохоронці і він готовий разом з ними відновлювати українську владу;

 

 Потім виступив Народний депутат України – С.Каплін, який розповів, про те, що його разом з іншими учасниками мітингу не пускали до Фастівського РВ, тому вони були змушені його штурмувати та про те, що під час огляду приміщень райвідділу ним було виявлено «кімнату без вікон і дверей» в якій проводилось катування людей. З приводу цього він та інші депутати будуть звертатися до профільного комітету Верховної ради України. Також він зазначив, що зробить все, щоб позбавити В.Януковича від інструменту яким він «вживає нашу державу»;

Присутні громадяни тримали в руках державні прапори України, прапори із символікою Об’єднаної опозиції «За Батьківщину», Об’єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

О 11:38 виступив Народний депутат України – Микола Катеренчук, який зазначив, що реформа правоохоронних органів повинна початися з Врадіївки і її повинні розпочати люди, тому що якщо вони цього не зроблять, реформу зробить Партія Регіонів своєю більшістю у Верховній раді. Також він повідомив, що даний мітинг це лише попередження і якщо нічого не зміниться, то восени буде акція з більшою кількістю народу і радикальними діями;

 

 О 11:50 з будівлі Центральної прохідної МВС України до присутніх вийшов директор Департаменту режимно-секретного та документального забезпечення МВС України – Ю.Терещенко, який запропонував мешканцям смт. Врадіївка Миколаївської області пройти до будівлі МВС України для зустрічі із керівництвом Міністерства.

Після чого до приміщення Приймальні громадян МВС України, разом із народними депутатами України: Л.Ємцем, В.Пацканом, М.Катеринчуком, С.Капліним, зайшло близько 50 громадян.

Згодом до учасників мітингу звернувся Сергій Каплін, який повідомив, що Міністр внутрішніх справ В.Захарченко пославшись на свою зайнятість відмовився спілкуватися з людьми, які постраждали від свавілля міліції і послав на зустріч з останніми своїх заступників. Також С.Каплін зазначив, що В.Захарченку було повідомлено своє бачення реформи та про необхідність запровадити в ОВС детектору брехні, створення інститут провокування міліції на хабар. Також було повідомлено, що будуть вимагати у Верховної ради прийняття ЗУ «Про поліцію». 

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии