Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Офіційна заява "Словянської гвардії" Печать E-mail
Общество - Город
17.07.13 06:49

З 13:30 до 14:20 в конференц-залі інформаційного агентства «УНІАН» пройшла прес-конференція на тему: «Інцидент з Президентом Польщі в Луцьку: офіційна заява організації «Слов'янська гвардія».

 Учасники прес-конференції:

- голова молодіжної громадської організації «Слов'янська гвардія» – Рогов Володимир Валерійович. Контактний телефон: +38(093) 413-35-41;

- член Головної ради МГО «Слов'янська Гвардія» – Лисенко Костянтин Олексійович.

На прес-конференції Володимир Рогов розповів, що їхня громадська організація «Слов'янська гвардія» не є політичною організацією, а спортивною. За 10 років свого існування організація провела безліч змагань та турнірів по всій Україні серед дітей для стимулювання фізичного розвитку підлітків.

Також, В.Рогов продемонстрував фотознімок Івана та попросив допомоги знайти їхнього побратима, котрого після спілкування з правоохоронцями ніхто не бачив, ні батьки, ні знайомі. Навіть його мобільний телефон не включається.

Як повідомив Володимир Валерійович, Іван характеризувався спокійним, порядним, стриманим хлопцем, хоч і з небагатої сім'ї. За весь час його перебування в їхній організації, Іван завжди був активним спортсменом та надійним другом. Що спонукало його вчинити такі дії в Луцьку не відомо. В.Рогов припускає, що це якісь таємні ігри політичних організацій України, але котрих саме не відомо, навіщо – теж не відомо.

Володимир Валерійович публічно перепросив за інцидент в Луцьку у Президента Польщі – Броніслава Коморовського, та як порядна людина запропонував фінансову компенсацію за забруднений костюм. Також, В.Рогов подякував Президенту Польщі за його стриману реакцію та прохання не карати даного підлітка.

Наприкінці прес-конференції Володимир Валерійович надав свій контактний телефон та попрохав надати будь-яку інформацію яка відома, щоб знайти Івана.

Автор: Сергій Вознюк.

 

 


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии