Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Все ж таки Конституцію розіп’яли Печать E-mail
Общество - Город
27.06.13 17:27

Сьогодні, біля стін Конституційного суду України відбувалася акція міжнародного руху Гая Фокса присвядчена завтряшньому святкуванню «Дня Конституції». Об 11:30 біля виходу зі станції метрополітену «Олімпійська» розпочався флеш-моб, в котрому взяли участь дівчина, котра несла хрест та була покрашена в синій колір з написом «Конституція», шість молодих хлопців із закритим ротом стодоларовими банкнотами - нинішня опозиція, та три «кати» - три влади, які керували в Україні.

 

По дорозі до будівлі суду «кати» час від часу відривали від «Конституції» статті, котрі шматували на частини та розкидували. 

Дійшовши до суду, «кати» розіпяли нещастну «Конституцію» на хресті та випили пляшку Шампанського за переписання Конституції.

По закінченню акції, виконуючий обов'язки голови прес-служби руху «Гая Фокса» - Антон, надав коротке Інтерв’ю: «Сьогодні ми провели цю акцію бо завтра у нас буде «День Конституції». Так зване свято. Ми побачимо сотні бігбордів, які будуть нас вітати з «Днем Конституції», але вибачте, з чим вітати? По факту сьогодні в Україні основний закон мертвий. Ви бачили сьогодні ми розірвали 17 статей, які абсолютно не виконуються в нашій державі і тому ми можемо говорити про те, що Конституція сьогодні вмерла, її сьогодні не існує. І проводими ми тут бо саме ця інституція, яка фінансується з державних коштів, захищає не питання Конституції, не питання основного закону і народу, який є носієм влади, а захищає інтереси конкретних угрупувань, які сьогодні повністю контролюють всі гілки влади. Тому ми хотіли, щоб саме люди, які займаються охороною Конституції, які мали б дбати про те, щоб вона була дотримана, побачили те, що фактично з нею сьогодні відбувається за їх відома».

Запитання представників ЗМІ: «Що треба змінити? Як треба дбати про Конституцію?».

Відповідь: «Ну по-перше треба усвідомити те, що не можна її змінювати кожний раз коли це потрібно комусь і ми сьогодні намагалися це продемонструвати. По-друге, треба боротися за свої права і їх відстоювати. Якщо у нас є ці права, то не треба лежати на дивані і думати, що яка-небудь опозиція, якій закрили рота грошима і руки у них по суті зв'язані, будуть чимось допомагати у відстоюванні наших власних прав. Це наші права і це наше питання хто їх буде відстоювати. І практика показала, що за 17 років Конституції жодна людина окрім нас самих не може захистити наші права».

Запитання представників ЗМІ: «Отже, Конституція зараз в такому вигляді в Україні?».

Відповідь: «Ми вважаємо, що так! Ми вважаємо, що насправді Конституція вмерла і завтра святкувати нема чого».

Запитання представників ЗМІ: «Скажіть будь-ласка про статті, які не виконуються. Зокрема назвіть будь-ласка».

Відповідь: «Зокрема, останнім таким яскравим прикладом є право на самоврядування і на обрання представників до самоврядування. Зараз навряд пригадаю конкретне формулювання цієї статті, але звучить вона приблизно таким чином, що в Україні визнається самоврядування місцеве і громади мають право вибирати своїх представників. Тут в Києву Конституційний суд попри Конституцію дозволив продовжити повноваження місцевої ради з п'яти до семи років мотивуючи це тим що, нібито, в бюджеті немає коштів, а по факту ми розуміємо, що це просто задля того, щоб конкретній групі було корисно, було комфортно, бо вони розуміють що в Києві вони нічого не візьмуть. Жодного депутата по мажоритарці не пройде в Київраду від партії Регіонів. І тому просто місцеві вибори відсутні в Києві сьогодні. Але відповідно до того в Конституції закріплено п'ять років. Це нахабне паплюження будь-яких принципів, які можуть бути. Ми вже не говоримо про освіту, про недоторканність власного житла, про те, що людина не може катуватись до тих пір, поки її вина не була доведена. Вибачте, приклад з Павличенками, це про що? Про те, що батька і сина попри будь-який здоровий глузд вже тримають декілька років у в'язниці і катують. Це теж попри ті норми, які у нас записані. Про те, що у нас країна незалежна, то це теж брехня. Вона сьогодні абсолютно залежить від тих угруповань, від тих документів, які були підписані протягом незалежності. У нас залежна країна попри те, що у нас є Конституція. Те, що сьогодні хочуть змінювати Конституцію на користь конкретних осіб – це взагалі нонсенс. Це означає, що держава є в руках конкретних осіб , а вони граються нею як хочуть».

Запитання представників ЗМІ: «Скажіть будь-ласка люди в бежевому і люди яким закриті роти грошима, кого вони символізують?».

Відповідь: «Люди в бежевому, ви можете здогадатися самостійно. Я думаю, що там достатньо підказок для того, щоб було зрозуміло про що йде мова. А люди із закритими ротами і розмальовані партійною символікою – це ми так бачимо опозицію, яка нічого не робить, щоб захищати наші права від того, бульдозеру, який продовжує кататись від 2010 року по країні».

Запитання представників ЗМІ: «Власне, чому ви всі в масках?».

Відповідь: «По-перше, ми є рухом Гая Фокса і це означає, що будь-який Киянин може приєднатися до нас. По-друге, ви знаєте те, що якби сьогодні ми провели це без масок – то завтра за нами прийшли б і сказали, що ми порушуємо там яку-небудь суспільну мораль, ми чинимо який-небудь неіснуючий злочин або просто у мене в кишені знайшли яку-небудь речовину, а потім доводили б що я приношу з собою якісь недозволені речі».

Запитання представників ЗМІ: «Ви ж знаєте, що їх хочуть заборонити?».

Відповідь: «Ми знаємо. Це до речі не перша редакція закону. Ми вважаємо, що Верховній Раді є чим зайнятися окрім як обмежувати права громадян і всі чудово розуміють – не від хорошого життя одягають маски і виходять на вулиці. Більш того, ми чудово розуміємо, що попри те, що Партія Регіонів стверджує, що в Україні не можливий «турецький сценарій», сам такого сценарію вони бояться. І тому вони хочуть все заборонити. 

Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии