Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Кожному по відкатишу Печать E-mail
Общество - Город
17.06.13 00:00

Сьогодні, 17 червня біля арки Дружків Народів пройшов перший етап акції  "Корупціонерів летять на ЙУХ" в рамках "Чемпіонату України по корупції - 2013",  котрий започаткували представники  ГО  "Антикорупційна рада України" - Богдан Якимюк та Кирило Животовський з ГО "Європейський вибір".

За результатами опитування громадян України були визначені 8 лідерів-корупціонерів, які тимчасово, хоча б на літній відпочинок, відправлялися організаторами чемпіонату на "ЙУХ".

Були роздруковані фотознімки переможців першого етапу чемпіонату на звороті яких розяснювалося за що  вони отримали перші місця.

Всі фотознімки прив'язали до кульок та запустили відпочивати на "ЙУХ".

Як зазначили організатори чемпіонату, основним меседжем акції є "Не платить хабарів та виявляють хабарників" та "Хабарники, ми за вами спостерігаємо".

Останній етап чемпіонату пройде 9 грудня 2013 року, на якому буде визначений лідер-корупціонер по всій Україні, якому буде присуджено кубок "Золотий відкатиш". 

Більш повну інформацію стосовно інших етапів та взагалом перебігу чемпіонату можна знайти на офіційному сайті організаторів: http://eu4ukr.wix.com/corruption2013.

Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии