Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Урочистий об’єднавчий з’їзд представників Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Печать E-mail
Общество - Город
15.06.13 00:00

15 червня на Михайлівській площі відбувся урочистий з’їзд Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

На Михайлівській площі прийняло участь близько 2 000 осіб

Олександр Турчинов відкрив з’їзд представників Об’єднаної опозиції «Батьківщина», після чого прозвучав гімн України.

Євгенія Тимошенко, на сцені зачитала звернення Юлії Тимошенко до з’їзду ОО «Батьківщина»: 

Юлія Тимошенко особисто рекомендувала Арсенія Яценюка на посаду голови Політичної Ради партії “Батьківщина”.

Потім перед присутніми виступив Олександр Турчинов, який зачитав список оновленої Президії та Політради ОО «Батьківщина».

Після чого, О.Турчинов урочисто вручив партійні квитки народним депутатам України, а саме: А.Яценюку, С.Соболєву, Б.Тарасюку, О.Кужель.

Потім він зачитав звернення Президента Європейської Народної Партії – Вільфреда Мартенса до урочистого об’єднавчого з’їзду Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та передав привітання від керівників ПП «УДАР Віталія Кличка» та ВО «Свобода».

Об 11:44 перед присутніми виступив Сергій Соболєв, який нагадав присутнім, що три лідери парламентських партій А.Яценюк, В.Кличко та О.Тягнибок підписали Угоду про висунення єдиного кандидата на Президентських виборах і це, був перший найсерйозніший крок, який зробила Об’єднана опозиція для перемоги над режимом Януковича: «…Подія, яка відбувається зараз на цій святій площі – це другий великий крок: ми одна команда! Ми одна Україна! Ми одна партія і є непереможними!...».

Також, Сергій Соболєв зазначив, що: «…Для партії «Реформи і порядок» ще у 2007 році, коли була підписана спільна угода з «Батьківщиною», та згодом, підписання угоди з сімома партіями – це крок який надає чітке і зрозуміле завдання: Ми повинні перемогти цей режим! І ця перемога полягає не просто у приході до влади іншої команди, ця перемога полягає у тому, що Україна повертається до європейської родини народів. Україна повертається до демократичного шляху! І це єдине, що можливе для поступу вперед...».

Потім виступив Юрій Луценко, який подякував за підтримку під час перебування його у в’язниці, а також зазначив: «…Я вибачаюсь, звичайно, за цю фразу, але найскладніше, якщо з’їзд «Батьківщини» висунув своїм кандидатом в президенти Юлію Володимирівну Тимошенко, то це не означає, що висуватися буде в президенти хтось інший. Висунули Тимошенко - звільняйте її. Звільняйте з усіх сил, і це перше завдання перед тим, як говорити про вибори.

Ніяких сподівань, на те що прилетить «волшебник в голубом вертолете» не має бути. Ні волшебник із заходу, ні волшебник зі сходу – не прилетить звільняти Юлю. Голубий вертоліт давно вкрадений і стоїть у Межигір’ї, волшебников нема – все тільки в наших руках...».

Потім перед присутніми виступив Арсеній Яценюк, який зокрема зазначив, що: «…Наше завдання не просто змінити табличку на офісі Президента України. Ні. Наше завдання, щоб кожен українець відчув, що змінилась країна, що змінилось його життя, що він знає, що політичні, соціальні й економічні права не просто захищені, але й вагомі у нашій державі. Для цього наш процес обєднання буде іти далі…

…І те, що сьогодні українська парламентська опозиція в складі: партії «Батьківщина», партії «УДАР» і партії «Свобода» змінила розклад сил у Верховній Раді України і показала, що навіть у меншості можна і потрібно боротися успішно за права українців, які проголосували за опозицію – це стало реальністю. Віктор Янукович і його режим втратив контроль над єдиним демократичним органом, який сьогодні залишився в Україні це – Українським  Парламентом. І це є заслуга мільйонів українців, які підтримали опозицію. Але надалі шлях буде дуже і дуже складний…

…Ми повинні підтримувати один одного, ми повинні опиратись на єдину силу, найпотужнішу силу, яка є в нашій країні - це наш шановний і дорогий народ України. Ми переможемо в 2015-му році, ми зайдемо з командою професійних і патріотичних людей. Ми до 2015-го року оголосимо хто, як і що буде робити для кожного українського громадянина. Ми зробимо так, що Україна стане не просто європейською державою, а взірцевою європейською державою, де кожен українець показуючи свій паспорт в Європі буде казати: «знайте, це найкраща країна в Європейському Союзі» і так буде!...».

Наприкінці заходу перед присутніми виступив Олександр Турчинов, який зачитав ідеологічний маніфест партії «Батьківщина» «Європейська Україна». Зокрема він  зачитав Резолюцію урочистого об’єднавчого з’їзду ОО «Батьківщина».

 Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии