Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Перше засідання ГО «Київське Віче» Печать E-mail
Общество - Город
03.06.13 00:00

3 червня 2013 року біля будівлі Київської міської ради для привітання Г.Гереги із закінченням роботи Київради та вимогою до останньої надати колонний зал для проведення зборів територіальної громади міста Києва зібралися представники ВГО «Київське віче», які тримали в руках прапори із символікою ВГО «Київське віче» та банер з написом «Всеукраїнське Київське віче».

                                 

Як зазначила Олена Єскіна: "У зв'язку з тим, що вибори до Київради та Київського міського голови не призначені, місто залишається без влади. Київське Віче як представницький орган територіальної громади міста Києва, що формувався протягом двох років, у порядку, визначеному чинним законодавством, створив альтернативну Київраду, яка розпочинає свою діяльність з 3 червня 2013 року та має у своєму складі представників з усіх округів міста, яких київська громада визначила самостійно".

Громадських активістів з "Київського віче" пропустили в Київраду, але їм не надали зали для засідання. Тому близько тридцяти активістів вирішили перебратися в квартиру-музей В'ячеслава Чорновола на вулицю Гончара, 33, куди запровила всіх координатор "Київського віче" Олена Єскіна, де об 11:00 відбудуться збори.

Окрім цього учасники заходу біля входу в Київраду розкидали квіти, що символізувало поховання Київради.

Об 11:30 в музеї «В’ячеслава Чорновола» розпочалося перше засідання ГО «Київське Віче» на якому було присутні 36 його членів.

Президія зібрання: Олена Єськіна, Олег Мусій та Хілько Тарас Андрійович.

На засіданні ГО «Київське Віче» Т.Хілько зачитав «Відозва Київського Віча до корінних киян і всієї Київської громади, до Президента України як гаранта дотримання конституційних прав громадян, владних установ та дипломатичних представництв», котру всі присутні прийняли за основу одностайним голосуванням.

Автор: Сергій Вознюк

 


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии