Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Прийди і забери свій голос! Печать E-mail
Общество - Город
02.06.13 00:00

Акція Прийди і забери свій голос!

Другого червня біля будівлі Київської міської ради під гаслом «Прийди і забери свій голос!» провели акцію протесту представники ГІ «Звільнимо Київ разом», ВО «Свобода», ГР «Кияни разом», ВГО «Київське віче» та районних громад м. Києва.

Як зазначив Єгор Соболєв, вимогою зібрання є припинення незаконної діяльності КМДА та здання мандатів колишніх депутатів КиївРади.

В заході прийняло участь близько 350 осіб, які встановили вісім розкладних столів, вісім стендів на триногах з назвами районів м.Києва. Біля кожного стенда учасники акції – представники відповідного району, залишали від свого імені підпис під «забороною депутатам розкрадати Київ» та свої контактні дані, тримали державні прапори України, прапори із символікою ВГО «Київське віче», прапори з написом «Громада Оболонського району», банери та транспаранти.

Активісти Києва, які прийняли участь в акції:

- народні депутати України: Л.Ємець, А.Іллєнко;

- головний координатор координаційної ради громадського комітету «Форум порятунку Києва» – В.Черняхівський;

- координатор руху «Збережи старий Київ», активіст ГІ «Дамо раду Києву» – І.Луценко;

- активісти руху «Збережи старий Київ»: М.Маньковський, К.Литвиненко, І.Литвиненко;

- активіст ВГО «Київське Віче» – В.Торопов;

- координатор ВГО «Всеукраїнський комітет «Наступ» – Р.Секела;

- голова Київського осередку ВГО «Всеукраїнський комітет «Наступ» – Р.Федчук;

- член Національного комітету Громалської кампанії «Молодіжна варта» - О.Солонтай;

- заступник голови КМПО ВО «Батьківщина» з агітаційно-пропагандистських питань та правового забезпечення, голова ГО «Муніципальна ліга Києва» – О.Федоренко;

- голова Голосіївської РПО КМПО «ВО «Батьківщина» – М.Даневич;

- депутат райради від БЮТ м. Житомир, заступник коменданта наметового містечка, що встановлений біля будівлі Печерського районного суду м. Києва на вул. Хрещатик – В.Юрченко;

- керівник аналітичної служби ВО «Свобода» – Ю.Левченко;

- заступники голови КМО ВО «Свобода» – Ю.Ноєвий;

- голова Печерської районної Київської організації ВО «Свобода» – О.Аронець;

- голова прес-служби КМО ВО «Свобода» – К.Бабенцов;

- активісти КМО ВО «Свобода»: І.Бердєнніков, Я.Лисенко;

- голова координаційної ради суспільно-політичного об’єднання «Нова Політика» – А.Велімовський;

- голова ГР «Кияни разом» – Я.Діденко;

- координатор ГР «Спільна справа» О.Данилюк;

- активістка ГР «Відсіч» – К.Чепура;

- приватний адвокат – М.Соловйова;

- журналіст, керівник групи по оперативній роботі проекту «Дорожній контроль» – А.Дзиндзя;

- голова Київської міської територіальної організації ПП «Демократичний альянс» – М.Панов.

Р.Секела та Р.Федчук закріпили під табличкою із написом «Київська міська рада» напис «Закрито до виборів» 

Перед присутніми виступив Андрій Іллєнко, котрий зазначив: «Слава Україні! Шановні кияни! Я буду максимально лаконічним і не тільки тому, що батарейка сідає, а тому, що в принципі вже було сказано, і не хочеться повторюватися. Скажу лише головне. Сьогодні завдання кожного з нас зробити так, щоб на наступну подібну акцію вийшло як мінімум 50 тисяч людей. А для Києва це абсолютно реальна цифра. Зараз у Києві реально проживає 5 мільйонів, якщо хоча б один відсоток з них прийде на таку акцію, це вже буде 50 тисяч. І цього буде абсолютно достатньо, щоб не тільки провести вибори в Київську міську Раду, а й дострокові вибори Президента. Якщо це буде потрібно, а це дійсно потрібно. Тому що Київ живе у вакуумі. Саме звідси йде самоврядування в Києві, саме звідси йде блокування виборів в Києві, і саме з відси йде зневага до Киян і до всіх українців. Тоді коли буде така кількість людей, тоді не буди жодних промов, жодних розмов. Ми просто зайдемо в Київраду і більше ніколи з неї не підемо. Тому що це наша Київрада, тому товариство записуйтесь, давайте самоорганізовуйтесь. Будемо й надалі збирати, ще більше і більше активних киян і обов’язково цей рух закінчиться перемогою. Я впевнений, що Київ наше велике місто, наша Батьківщина, наше місто, яке нас породило, яке нас всіх приютило. Воно заслуговує на те, щоб у нас були гарантовані права, і заслуговує на те, щоб у нас тут було народовладдя і порядок. Я у цьому переконаний і так і буде. Слава Україні!».

 Закриваючи мітинг перед присутніми виступив І.Луценко, який зокрема зазначив: «Слава Україні! Слава Києву! Друзі! Ініціатива «Звільнимо Київ разом» надала мені честь підвести фінальну риску під нашим, я вважаю, героїчним зібранням. Що ми роби далі? Отже два дні тому ці незрозумілі люди у мантіях сказали, що вибори мають відбутися колись у 2015 році. Я радий цьому, тому, що ці люди цим зняли з себе маску. А коли людина знімає маску, тоді людині легше дати в пику. Скажіть! Ми вміємо битися, захищати Київ? Ми відстояли Жовтневу лікарню, ми відстояли Пейзажну алею, ми відстояли Прорізну! Ми нещодавно відстояли вулицю водогінну, відстояли Десятинний провулок! Ми вміємо битися! Ось цими юридичними експериментами, з нами роблять генетичну селекцію! З нас хочуть зробити худобу і бидло без виборів! З нас хочуть зробити гібрид жлоба! Але Ми Кияни! Ми сюди прийшли, щоб забрати голос і тепер влада з сьогоднішньої хвилини належить нам. Сьогодні в неї авангард самоврядування в Києві. Стаття 5 Конституції України «Пряме народовладдя». Але сьогодні ми прийшли не просто це відсвяткувати! Ми прийшли щоб сьогодні зорганізуватися!Щоб це народовладдя було організованим і відповідальним.Тому ми записувались по районам у загони самоврядування, у загони самозахисту. Тому ми беремо до себе відповідальність за кожний сквер, за кожен дитячий майданчик, за кожну лікарню. Ми йдемо їх обороняти, ми будемо залучати людей до загонів оборони. Тому, що киянина більше ніхто не захистить зараз. Ми маємо дві вимоги. Перша вимога – негайні вибори Київради і мера. Друга вимога – здайте мандати! Ви не маєте права там знаходитись! Нехай здають мандати! Для того ми зорганізувалися тут, записалися у списки цих загонів, що якщо, не дай Бог, ці бандити там збираються! Ми приходимо організовані і виводимо їх звідти ! Я згадую зараз Стамбул! 200 000 людей. Вчора вийшли 200 000 людей. Ви думаєте ми чимось від них відрізняємося? Ви думаєте у них Прем’єр не сидів? Він теж у них засуджений! В них теж опозиція пасивна. Але є одна різниця! Так вони просто не чули, щоб виходити на вулиці немає сенсу, що «сопротивлениебесполезно» і що вони також всі однакові! Вони просто виходять і роблять свою справу. Тому ми зробимо краще ніж в Стамбулі! Бо ми зробимо мирніше ніж в Стамбулі! Ми у своєму гирлі Києва маємо вікно, має такі слова: «Як тебе не любити Києве мій!». Слава Києву! Слава Україні!».

 Автори: Сергій Вознюк та Тетяна Кириченко


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии