Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Акція представників Соціалістичної партії України Печать E-mail
Общество - Город
13.03.13 19:48

 13 березня 2013 року (на день трьохрічного керування М.Азарова) з 10:00 біля виходу зі станції Київського метрополітену «Арсенальна» для проведення акції почали збиратись представники Соціалістичної партії України. Очолював це дійство заступник Голови СПУ з питань ідеології – Панюта Ігор Миколайович.

Метою проведення акції стала антисоціальна політика Уряду України. Протестуючі вимагали негайної відставки Уряду М.Азарова.

На акції активісти тримали транспаранти наступного змісту:

- «Поверніть права дітей війни»;

- «Діти війни Голосіївський район»;

- «Дітям війни гідну старість»;

- «Геть Уряд олігархів!»;

- «Міністри! Вам народ не заважає?»;

- «Уряд – у відставку!»;

- «Україна: соціалізм або рабство».

На Арсенальній площі зібралося близько 150 представників та прихильників Соціалістичної партії України, які тримали державні прапори України та прапори із символікою Ліворадикального об’єднання «Боротьба».

 Об 11:35 учасники заходу вишикувавшись у колону та вирушили пішою ходою по вул. М.Грушевського до будівлі Кабінету Міністрів України, де розташувавшись по обидва боки від охоронюваної території КМУ, розпочали проведення мітингу.

На мітингу виступали всі бажаючі, які у своїх промовах висловлювали невдоволення політикою діючого Уряду під керівництвом М.Азарова, що призводить до різкого погіршення матеріального становища українців та соціальних стандартів життя. За словами промовців, уряд на чолі з М.Азаровим неспроможний проводити реформи, котрі насправді потрібні країні. А ті реформи, котрі декларовані цим урядом, спрямовані на збагачення олігархів і не мають нічого спільного з інтересами більшості громадян України.

Та при кінець акції його учасники запустили до неба три повітряні кульки синього кольору до котрих було закріплено плакат з текстом «КАБМІН ДОПОБАЧЕННЯ!».

Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии