Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Прес-конференція Вікторії Шилової Печать E-mail
Общество - Город
02.11.12 16:44

З 14:30 до 15:20 в прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4) пройшла прес-конференція кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі № 38, депутата Дніпропетровської облради Вікторії Шилової на тему: "Голодовка против фальсификаций на выборах 2012: первая волна возмущения дошла до Киева. Какой будет реакция мирового сообщества и наблюдателей".

 На прес-конференції Вікторія Шилова повідомила, що результат отриманий правлячою партією на виборах по Дніпропетровській області досягнутий низкою правопорушень та злочинів, котрі забезпечили останнім приблизну перевагу в 7-10%.

Зокрема, В.Шилова продемонструвала відзняті матеріали по підкупу виборців по всій Дніпропетровській області кандидатом в народні депутати України від партії Регіонів – П.Солошенком.

Також, на прес-конференції були представлені деякі моделі маніпулювання на результати виборів. Зокрема така, коли напередодні дня виборів по будинках Дніпропетровської області проводилось опитування мешканців, як вони відносяться до правлячої партії. А в день виборів, 28 жовтня, до тих хто відносився до вищезгаданої партії "позитивно" приїжджали автомобілі та відвозили їх до виборчих округів.

Наприкінці, Вікторія Шилова повідомила, що припиняє своє голодування та починає боротися із владою іншими методами. Зокрема, Вікторія Віталіївна звернулася до суду з накопиченими нею матеріалами по фальсифікації результатів виборів в Дніпропетровській області.

Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии