Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Помста за розкол України Печать E-mail
Общество - Город
15.08.12 00:05

14 серпня, на Майдані Незалежності громадянські активісти «Помста за розкол країни» провели прес-конференцію, на якій розказали про перебіг кампанії за останні два тижні. Зокрема, Артур Переверзєв підвідомив, що підписанням Віктором Януковичем закону «Про засади державної мовної політики» зробило його ще одним обєктом кампанії «Помста за розкол країни» та репрезентував суспільству проект листівки, котра спрямована на зниження (і так не високого) рейтингу.

Учасники прес-конференції:

Артур Перевєрзєв – волонтер кампанії з м. Київ

Тетяна Магдич – волонтер кампанії з м. Київ

Юрій Шивала – волонтер кампанії з м. Львів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також, учасники пресконференції повідомили, що 25-26 серпня мають на меті відвідати округ № 65 (на Житомирщині) в котрому балобуватиметься в народні депутати України В.Литвин, котрий сплямував себе підписанням вищезгаданого законопроекту.

«Помста за розкол країни» — всеукраїнська громадянська кампанія, спрямована на недопущення до влади та/або відсторонення від неї тих політичних сил і політиків, які в будь-який спосіб сприяли прийняттю закону «Про засади державної мовної політики» №9073.

З 31 травня 2012 р. відбуваються поїздки по мажоритарних округах депутатів, де розклеюють та роздають листівки з поясненням, чому не можна голосувати за того чи іншого кандидата. Також в містах та селах України розповсюджують листівки «Чому не можна голосувати за Партію регіонів» українською та російською мовами.

За три місяці активісти розповсюдили інформацію про таких депутатів: О. Єфремов, В. Литвин, А. Мартинюк, С. Ківалов, В. Колесніченко, С. Клюєв, М. Луцький, О. Черпіцький, О. Супруненко, Д. Омельянович, І. Лисов, В. Ландик, В. Зубанов, Ю. Звягільський, С. Гриневецький, В. Борт, В. Борисов, Т. Бахтєєва та інші в Київській, Волинській, Житомирській, Одеській, Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській областях, а також у Києві, Криму та Севастополі.

Усі учасники кампанії працюють виключно на волонтерських засадах. Друк листівок та транспортні витрати покриваються з власних коштів активістів та з пожертв, зібраних в соціальних мережах.

Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии