Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Форум патріотичних сил Печать E-mail
Общество - Город
09.07.12 06:09

Сьомого липня 2012 року в будинку вчителя відбувався Форум патріотичних сил України, на якому було проголошено про об'єднання в єдину патріотичну опозицію політичних партій і громадських організацій, що сповідують національну ідеологію. 

Мета об'єднання Конгресу Українських Націоналістів, Нашої України, Української Народної партії – представлення народу нової української політики та формування механізмів її реалізації. До об'єднання окрім політичних партій увійшли й громадські організації, серед яких: "Просвіта", "Меморіал", Союз офіцерів України, Союз ветеранів України під головуванням Юхновського, та деякі молодіжні та фахові громадські організації аграріїв, освітян та медиків.

Союз патріотичних правих сил ставить за мету створення потужного середнього класу шляхом звільнення приватної ініціативи, дерегулюляції та демонополізації економіки. Виступає за протидію офшорним схемам та корупції, наповнення українських ринків продукцією національного виробництва та створення потужної національної економіки.

На Форумі були присутні близько 200 учасників, серед яких були лідери політичних партій, представники громадських організацій, народні депутати. 

Перед присутніми витупив лідер партії "Наша Україна"Віктор Ющенко, котрий зокрема зазначив: "...П'ятдесят п'ять відсотків українського суспільства знаходиться в протестному стані. Такого у нас не було навіть у 2004 році. Тоді протестність складала сорок п'ять відсотків...

Але що сьогодні є, чого не було в 2004 році? 35-40% українців поки що шукають відповідь як поступити? 16% не знають за кого голосувати, 14% голосують проти всіх, бо не знаходять відповіді із того меню політичних програм... ".

 Зокрема, перед представниками ЗМІ виступив Віктор Ющенко, котрий зазначив: "...Мені здається, що сьогодні головна аудиторія, котра потребує відповіді на те, як діяти? Це є українська нація. Я переконаний, що українську націю об'єднає національна ідея. Сьогодні ми проголосили один національний лозунг, який я б хотів, щоб він був підтриманий кожною українською родиною, кожною політичною і громадською силою. В наших силах зберегти Україну. Давайте, кожен почнемо сьогодні з себе. Ті можливості, ті ресурси, які є в кожного із вас принести в українську копилку і таким чином дати відповідь, як може бути записаний завтрашній день українського майбутнього. Якщо ви це зробите об'єктивно, я буду дуже вдячний...

...Зараз ми говоримо про громадсько-політичну ініціативу. Ми виходимо з того, що громадсько-політичний проект, форум патріотичних сил, який сьогодні відбувся, свідками якого ви були, формує далі політичні ініціативи, які трансформуються у виборчий проект. Над темою, яку назву буде носити цей виборчий проект, цю тему я розповім трішки пізніше, коли політичні партії, зібрані форумом вийдуть на спільний партійний документ і рамках цього партійного документу народиться той лозунг, той клич до нації, і та назва нашого політичного проекту...

...Я почав з того, зверніть увагу, що 16% українців сьогодні не знають за кого голосувати, 14% кажуть що вони проти всіх. То можливо їм потрібен той проект, про який я зараз говорю? Власне кажучи, для цього і розрахований цей проект... .

...Мій політичний проект – це не проект проти БЮТ. Мій політичний проект ставить одну мету. Авантюра політична в якій живе сьогодні українська нація заклечається в тому, що є дві мегапартії, які кажуть: "Якщо ви не з нами – то ви проти нас. Або якщо ви не зі мною, то ви проти української демократії. Нічого подібного. Я допускаю право Партії Регіонів чи БЮТу на своє мислення, на всій світогляд, але я хочу заявити, що я його не поділяю. Дозвольте мені мислити своїми категоріями...

...Моя мета: мільйони українців, які зараз залишаються у не визначеному стані – їх можна консолідувати, з них можна зробити політичну силу...".

Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии