Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Праві організації відстояли побратимів. Печать E-mail
Общество - Город
29.05.17 00:00

Сьогодні, 29 травня 2017 року,  під стінами Генеральної прокуратури України відбулась акція представників патріотично налаштованої молоді, представників правих організацій, С14, Правого сектору, Національного корпусу. Хлопці прийшли підтримати побратимів, «Мукачевських патріотів», яких судять у місті Мукачево з приводу стрілянини у 2015 року. Нагадаю, що інцидент трапився у липні 2015 року в Закарпатської області,  між представниками «Правого Сектору» , підлеглими Народного депутата України – Михайла Ланьо, та правоохоронцями, які стали на сторону депутата.  Конфлікт переріс у озброєне протистояння. Як заявляли представники «Правого Сектору», приводом до протистояння стала рішуча боротьба патріотів з контрабандними потоками через кордон, де були замішані правоохоронці різних рівнів, високопоставлені чиновники області та країни. Після стрілянини  було затримано чотирьох активістів «Правого Сектору». Слідство триває до теперішнього часу. Хлопців з «Правого Сектору» звинувачують у низці статей КК України, серед яких бандитизм, незаконне зберігання зброї, перекриття шляхів, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, тероризм.

Сьогодні, представники правої молоді вимагали від представників ГПУ пом’якшити запобіжний захід для «Мукачевських патріотів», та відкрити кримінальну справу відносно Михайла Ланя, який зі слів учасників акції теж винен у виникненні інциденту зі стріляниною у липні 2015 року, та перевірити його причетність до налагодження контрабандних потоків у Закарпатській області.

Слід зазначити, що акція під ГПУ не пройшла марно, Мукачевський міський суд Закарпатської області відпустив на поруки чотирьох бійців. Їх узяли на поруки Народний депутат України – Михайло Головко, та мер міста Сколе Львівської області – Володимир Москаль. Зазначу, що представники Прокуратури вимагали продовжити термін тримання під вартою.

Автор: Андрій Кропівін.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии