Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Акція Партіотів за визнання прав добровольців. Печать E-mail
Общество - Город
01.06.17 00:00

1 червня 2017 року, під стінами КМДА відбулась акція представників патріотичних правих сил. В акції взяли участь такі сили, як ОУН, ВО «Свобода», та інші, які вимагали визнати на законодавчому рівні статус бійців-добровольців, які в лавах добровольчих батальйонів брали участь в обороні України, від російської навали, але не ввійшли до складу Збройних Сил України, Національної Гвардії, та інших державних збройних формувань. Річ у тому, що через невизначений правовий статус добровольці не мають змоги оформити статус учасника бойових дій, та отримувати державні пільги. Проект рішення, який пропонували депутати- свободівці, це прирівняти у правах учасників бойових дій, та бійців-добровольців російсько-української війни.

Друга вимога патріотів полягала у перейменуванні проспекту Ватутіна, на ім’я генерала- патріота, який боровся за незалежну українську державу, та звільнення українських земель від посягань Московії  - Р.Шухевича.

Слід зазначити, що засідання КМДА почалось з запізненням на півтори години, близько об 11.30, та одразу депутати – контрреволюціонери почали гальмувати процес прийняття патріотичних рішень. За основу та в цілому рішенні не хотіли приймати. А потім взагалі заявили, що для прийняття подібного рішення не вистачить голосів депутатів. Тоді, близько 12.30,  активісти мирно зайшли до приміщення КМДА, але дорогу їм перекрили представники правоохоронних органів, що вкрай обурило мітингувальників.  Згодом активісти піднялись на четвертий поверх, де й почалось справжнє протистояння активістів-патріотів та ментів, почалась штовханина та бійка. Бійка закінчилась, коли втрутились депутати КМДА. Незадовільна поведінка співробітників поліції відносно мирних активістів ставить під сумнів моральний облік нової поліції. Але все одно через годину обидва рішення були прийняті, патріоти-націоналісти добились справедливого рішення. Слава Україні – Героям Слава!

Автор: Андрій Кропівін.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии