Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Реформування прокуратури не за горами Печать E-mail
Общество - Город
13.05.14 13:20

Сьогодні, 13 травня, в прес-центрі інформаційного агентства "УНІАН" пройшла прес-конференція присвячена реформуванню прокуратури України. До участі були запрошені: Роман Куйбіда (заступник голови правління центру політико-правових реформ, експерт громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»), Роман Романов (директор програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»), Андрій Бущенко (виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини) та Тетяна Печончик (керівник центру інформації про права людини).

На прес-конференції представники громадських організацій та експерти Реанімаційного пакету реформ закликали українську владу пришвидшити реформу прокуратури. Відповідний проект закону №3541 вже був прийнятий Верховною Радою у першому читанні восени 2013 року і отримав позитивний висновок Венеціанської комісії, однак профільний комітет ВРУ досі не підготував його до другого читання.

Роман Романов переконаний, що на прокуратуру покладено надмірну кількість функцій, які мають перебувати у компетенції різних органів: «Пірамідальна структура прокуратури у поєднанні із тим, що посада Генпрокурора була і залишається політичною, становлять системні ризики для всієї системи правосуддя в Україні. Реформа прокуратури – це вимога часу, її актуальність не зменшилася, а лише зросла за той час, що минув після розгляду законопроекту у першому читанні».

Як зазначив Аркадій Бущенко, українська прокуратура не змінилася ще з радянських часів. На його думку, сьогодні прокуратура і досі залишається структурою, яка практично керує кримінальним процесом та тисне на суди.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии