Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Створення механізму захисту незаконно обвинувачених громадян Печать E-mail
Общество - Город
29.04.14 14:23

Сьогодні, 29 квітня, в пресс-центрі інформаційного агенства УНІАН відбулася пресс-конференція громадської організації "Комісія захисту незаконно обвинувачених" з приводу необхідності прийняття законопроекту №4708 "Про заходи забезпечення конституційних гарантій громадян на судовий захист в Україні". Даний законопроект має на меті створення захист прав незаконно засуджених в Україні.

Проект законопроекту передбачає створення спеціальної комісії при Вищій раді юстиції, яка буде наділена повноваженнями щодо перевірки дотримання процесуальних норм закону при провадженні в кримінальних справах і в разі виявлення порушень виносити рішення, яке буде підставою для перегляду справи у суді.

Законопроект надасть можливість переглянути незаконно винесені вироки та відновитит порушенні конституційні права облини в Україні. Крім того, він спрямований змінити існуючу практику ігнорування презумції невинуватості особи та забезпечити неухильне дотримання норм закону органами досудового та судового слідства.

На пресс-конференцію були запрошений Дмитро Павличенко, який був незаконно засуджений при попередній владі, який зокрема зазначив: "Тривалий час громадяни України були позбавлені права на справедливий та неупереджений суд, що призвело до великої кількості незаконно засуджених осіб".

Також на пресс-конференції була присутня Тетяна Чорновол, яка перебуваючи на посаді голови Антикорупційного бюро України пообіцяла допомогти у підписанні законопроекту №4708 у Верховній Раді України та в подальшій співпраці з створеним комітетом.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии