Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Екстренне народне Віче на Майдані Незалежності Печать E-mail
Общество - Город
14.04.14 18:27

Сьогодні, о 19 годині на Майдані Незалежності розпочалося екстренне народне Віче з ініціативи сотників Самооборони. Питання які виносились на обговорення здебільшого стосувалися захисту захоплених сепаратистами областей.

Сотник Галицької сотні Самооборони зачитав вимоги до керівників держави: звільнення Авакова та посадовців, що допомагають сепаратистам з займаних посад, щотижнева доповідь керівників країни щодо проробленної роботи, засудження правоохоронців, що допомагали на сході сепаратистам, ротація працівників міліції з центра до східних областей, зняти недоторканність з депутатів, в пятиденний термін надати Майдану план виходу з економічної кризи, в декадний термін прийняти закон про носіння зброї. Сотники вимагають за одну добу часу оголосити мобілізацію для захисту східних областей. В разі не виконання вимог Майдан залишаю за собою право сам вирішувати поставленні питання.

Зокрема, зі сцени запросили всіх присутніх завтра на 9ту годину під стіни Верховної Ради для відстоювання інтересів України.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии