Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Прес-конференція Дмитра Яроша Печать E-mail
Общество - Город
04.04.14 17:10

Сьогодні, 4 квітня, пресс-центрі інформаційного агенства УНІАН відбулася пресс-конференція лідера "Правого Сектору" - Дмитра Яроша, де він зачитав заяву, в котрій зокрема йдеться: "Ми створили політичну партію "Правий сектор", ведемо роботу включення нашого силового крила до складу державних силових структур. "Правий сектор" - це правозахисна і правоохоронна організація, яка була покликана захистити українців від режиму внутрішньої окупації на чолі з Януковичем і ми з честю виконали це перше завдання. Наша місія на цьому етапі - дати відсіч російській агресії, захистити український народ та побудувати нову вільну та справедливу національну українську державу. Саме з метою виконання цієї місії я йду в Президенти України... .

А ні я, а ні мої побратими, ми ніколи не станемо звичайними українськими політиками. Нас не цікавлять відсотки і крісла, привілеї та годівниці. Нас ніколи не влаштує встроєння в систему. Ми прагнимо дійсно революційних змін.

Ми почнемо зачищення влади, її люстрації та зміни самої системи відносин між владою та суспільством. Зовнішня агресія Росії та спроби внутрішньої контрреволюції, реванш системи вже нових облич нової влади - це ті загрози, на подолання яких орієнтовані і "Правий сектор" і я, як кандидат в Президенти.

Щоб зупинити Росію і надійно захистити нашу свободу і незалежність ми ставимо за мету найближчим часом відновити ядерний статус України, налогодити  дієві стосунки з НАТО, кардинально реформувати збройні сили та спецслужби України... . Має пройти швидка чистка силових структур від виконавців злочинних наказів Януковича та проросійських елементів".

Також, лідер Правого сектору, кандидат в президенти Дмитро Ярош розповів, що він дійсно не мав легальних доходів та жив на допомогу від небайдужих людей: «800 з чимось гривень - це стипендія моєї старшої доньки, яку я записав до складу сім'ї. Якщо це відкинути, то у мене взагалі ніяких легальних доходів не було. Я знаю, що таке виживати на 2 тисячі гривень, 3 тисячі гривень в місяць і так далі».

Зокрема Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив про щільну співпрацю зі Службою безпеки України: «Я знайомий з Валентином Наливайченком кілька років. У нас дружні стосунки і більше того, він був на весіллі у моєї доньки. Я до сьогоднішнього моменту залишаюся його помічником на громадських засадах... . І зараз, коли СБУ є найбільшим гарантом територіальної цілісності і суверенітету України… . Ми постійно проводимо консультації,  намагаємося обмінюватися інформацією і підтримуємо щільний зв'язок».

Дмитро Ярош на прес-конференції в УНІАН зокрема зазначив: «Юристи "Правого сектору" розробили законопроект про зброю і подадуть його до Верховної Ради. Не йдеться про вільний розпродаж автоматів Калашникова, а лише про ту зброю і людей, які хочуть і здатні захищати Вітчизну зі зброєю в руках».

На запитання чому Дмитро Ярош йде на вибори Президента України як самовисуванець, а не як член політичної партії "Правий сектор", він відповів: "Правий сектор" - дуже молода організація. Вона існує з кінця листопада минулого року. Відповідно ми провели з'їзд партії "Українська національна асамблея", прийняли новий статут, програму, перейменували партію в "Правий сектор", але ще не завершені певні юридичні процедури з перереєстрації нашої організації. Саме тому було прийнято рішення йти як самовисуванець".

Зокрема, щодо вимоги "Правого сектору" про зняття А.Авакова з посади міністра МВС Д.Ярош зазначив: «Я брав участь у висуванні А.Авакова на посаду міністра МВС і, на мою думку, приймати виклики регіональних представників ПС - це неадекватно для міністра. Можливо, його підставили. Такої ймовірності я також не відкидаю».

Також він зазначив, що: "Правий сектор" на Майдані завжди виступав за єдність повстанського руху. Тому для них є союзниками буквально всі кандидати в президенти, політичні сили, які стоять на позиціях української національної державності. Ми будемо контактувати, підтримувати стосунки нормальні. Передвиборча боротьба "Правого сектору" не базується на принципі "проти", а в боротьбу "проти" вступимо, тільки коли проти нас будуть вестися якісь брудні ігри".

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии