Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Створення Національної Гвардії Печать E-mail
Общество - Город
29.01.14 15:02

Сьогодні, о 12:00 в Українському дому створено Національної Гвардії, покликаної відтворити суверенітет кожної людини, що є найвищою цінністю України. Всі бажаючі мають можливість дати обітницю Українській Нації.

Посвячення новобранців у бійців Національної Гвардії провели Ігор Дідковський та Володимир Волков.

Вперше в історії України Обітницю Нації прийнято на 5-ти освячених клейнодах: Мечі Святослава, скіфській золотій пекторалі, Трипільському глечику, Масці Волхви і трьохсотлітній іконі святого Миколая.

Кожен, хто приймав Обітницю записувався у книгу засновників Української нації, де вже буливписані Герої Української Нації: Чорновіл В'ячеслав,  Георгій Гонгадзе, Юрій Вербицький, Микола Жіздневський, Сергій Ногаян, Роман Сеник, Павло Мазуренко, Олександр Коломієць, Михайло Гаврилюк, Анатолій Жорновий.

Першими прийняли обітницю загон Правого Сектору "Вікінги".

Обітниця:

"Я, ____, із роду ____, як засновник Української Нації заприсягаюсь перед Творцем - Всемогутнім Богом та своїм родоводом, Людьми, перед величчю Землі Рідної та перед своїми побратимами: Бути прямим нащадком наших славетних пращурів - трипільських волхвів, сціфських царів, князів Київської Русі, козацьких характерників, всіх державотворців і патріотів відданих моєму народу! Приймаючи сакральну силу рідних Клейнодів, даю цю Обітницю відності Людям, своєму Народові та Державі Українській, шанувати й дотримуватися споконвічних традицій своєї, Богом даної мені Вітчизни та обраного Всевишнім для мене і моєї родини - Народу. Присягаюся віддати своє Життя за Людей, Гетьманат України, за Спадщину предків Народу мого. Кладу душу й тіло свої на вівтар величі Батьківщини своєї, во СЛАВУ ДУХУ - СИЛИ МОЄЇ! Мовлено мною, ____, сином Народу Українського у стольному граді Києві і нехай Бог, Небо, Земля, Вогонь, Вода і Мама, що моя Богородиця та побратими мої будуть свідками цієї Обітниці. Я преклоняю коліно лиш перед Мамою і правдивим Прапором нашого роду! Клянусь! Україна - це Я і слава тому Я, що Україна! Від сьогодні Україна і Я - ОДНЕ! Клянусь! Клянусь! Клянусь!".

Після прийняття обітниці представникам ЗМІ надав інтерв'ю координатор Національних зборів України Ігор Дідковський та Володимир Волков.

І.Дідковський: "...її склали українські люди, які живуть в Україні як країні і складали громадяни України. Її склали люди, які народилися в щасті і в радості в цій країні і Обітницю писали ініціативна група Національних зборів, погоджували з усіма можливими і неможливими релігійними конфесіями, можливими і неможливими побратимами, які зараз стоять за свої людські права і сьгодні ми приурочили до заснування Національної Гвардії України 29 січня, яку ми робимо разом із "Правим сектором", разом з Самообороною, разом з Автомайданом, обявляємо з козаками реєстровими та іншими, обявляємо про створення Національної Гвардії України,  яка оберігає цю обітницю і стоїть на гармонії життя в державі Україна. Ми не потребуємо жодних з політичних сил, ми розуміємо,  що стара засмальцьована карта, як ти її не тусуй, нічого не вдасться. Якщо ви чули,  ми не вживаємо, ми не розуміємо,  що таке вибори у нашому контексті.  Ми чітко розуміємо, що всі хочуть легкої косметики старої системи,  або в кращому випадку змінити в деякій мірі склад в старій системі. Ми наполягаємо на докорінній зміні всієї системи тотально через пряме народовладдя,  яке згідно всього нашого законодавства дозволено і може здійснюватися абсолютно без зміни будь-яких законодавчих актів.  Тобто, установча влада є першоджерелом будь-якої влади в Україні, законодавчої,  виконавчої і судової. А Установча влада це ї є Національні збори, які ми в Києві плануємо провести 22 березня.

Запитання ЗМІ: Що таке Національна Гвардія? Це альтернатива?

І.Дідковський: Національна Гвардія це не альтернатива. Це люди, які просто хочуть служити своїй країні,  не більше і не менше.

Запитання ЗМІ: Хто буде надавати наказ цим людям?

І.Дідковський: Ми пока накази не віддаємо. Ми розказали, що ми зробили.  Ми сьогодні заснували Національну Гвардію. Обявили про ініціативу Національних зборів як установчої влади і прочитали Обітницю, не більше і не менше.

Запитання ЗМІ: У гвардії є головнокомандувач, командир. Хто?

І.Дідковський: Дай Бог, доживемо, буде.

В.Волков: Ви чули, що йде процес самоврядування, самовпорядкування. Вони оберуть собі отаманів, оберуть собі командира,  якому може, по їхньому розпорядженню чи по їхньому уставу, дадуть може присягу і згідно з цією присягою будуть вибудовувати відношення. Якщо ви помітили, ми кажемо, що це не присяга, це духовний документ.

І.Дідковський: Для нас Обітниця більше ніж присяга. Вам чесно, для всіх воїнів...

Запитання ЗМІ: Ви кажете про воїнів,  вм кажете про гвардію, але як гвардія без командира?

І.Дідковський: Зайдіть будь-ласка в фейсбук і прочитайте, що таке національні збори. Завдання гвардії - зберігати інститут Установчої влади, не більше і не менше, які пішли з джерела народовладдя.

Запитання ЗМІ: Хто поставив це завдання?

І.Дідковський: Конституція України і Національні збори. Елементарне завдання.  Просто коли ти бачиш той хаос,  який діється навколо тебе і мене, одинакове у нас с тобою, однакова дійсність, ти рано чи пізно починаєш сам наводити лад в своїй хаті. Ти чекаєш,  чекаєш, чекаєш, думаєш, що десь хтось тебе здоровим, щасливим, багатим зробить в своїй країні. Потім розумієш, що не зроблять і починаєш працювати. От вам результат що получилося. Ми два місяці працювали, у нас чіткий механізм,  як здійснювати установчі збори. І зараз ніхто навіть не цікавиться, він уже і в інтернеті висить два тижні. Це елементарно робиться,  просто елементарно. Не треба витрачати мільярди бюджетних грошей, яких у нас і так з вами нема і так далі. Національна Гвардія створена для того, щоб люди розуміли за що вони стоять, ради чого вони стоять і не політиками єдиними вони стоять. Це розглядайте як елемент народовладдя, самоврядування.  От розглядайте це так.

Запитання ЗМІ: Скільки людей уже в Національній Гвардії?

І.Дідковський: В Національній Гвардії ми не можемо зараз сказати скільки людей,  крім того, що ми назвали ініціаторів, які організували.  Це треба їх рахувать зараз?

В.Волков: Вони збируться, вони проведуть прес-конференцію, обявлять про своїх командирів, про ті цілі, задачі, які вони мають, які вони перед собою самі поставлять. Зрозумійте, що Національні збори мають одну мету - забезпечити суверенітет особистості. Особистість має отримати такі умови, в яких вона може вільно обирати те, що вона хоче. Тобто, головне завдання Національних зборів - забезпечити суверенітет людини.

І.Дідковський: Який є вищий ніж суверенітет держави. Плюс, вчора всі політики збирались відновити Конституційний лад у Верховній Раді, яка його ж і знищила. Ми розуміємо,  що це не можливо. Що б вони не збиралися, як би вони не тусували це не можливо. Тому ми не можемо відповісти вам, ми дуже довго вивчали матеріальну частину законодавства.  Установча влада - це першоджерело. Наприклад, якщо збиреться територіальна громада між вулицями Грушевського, Інститутської і Садовою і Майданом і зареєструє територіальну громаду, то КабМін виявиться власністю, тотальною її власностю як будівля і все інше і попаде в реєстр власників цієї громади, включаючи землю,  метро і все інше. Розумієте про що йдеться? Це і є відновлення Конституційної влади. Всі пишуть: ми джерело влади. У нас зараз з вами всі органи влади нелегітимні, тотально всі органи влади не легітимні.

Запитання ЗМІ: А ви легітимні?

В.Волков: Установча влада не вимагає легітимності.

І.Дідковський: Шановний, читайте абетку. Установча влада - це ми втрьох зібралися з вами, це вже установча влада або за місцем проживання, або по місцю прописки, або по місцю фахових інтересів. Установча влада не регламентується ніяким законом. Якщо ви чули я починав, що коли не працює закон писаний чорнилом, тобто бумажки, коли не працює закон писаний кров'ю,  коли люди гинуть, починає працювати закон, який писаний духом. Це єдиний варіант. Ми попираємося на звичаєве право, це те право, яке склалося на цій землі. Ми любимо вареники, а не суші, ми любемо борщ, а не місосу, розумієте? Установчі збори - це першоджерело всіх влад у будь-якій країні.

Запитання ЗМІ: А що робити в Україні тим людям, які люблять суші?

І.Дідковський: Їжте на здоров'я.

Запитання ЗМІ: Оті бійці, які тут стояли, їхнє завдання?

І.Дідковський: Дивіться, я ж не військовий, я координатор національних зборів. Я повинен забезпечить установчі збори зпочатку в Києві,  а потім в тих регіонах,  які будуть до цього готові, не більше і не менше. Я не даю команди військові.

 

 

Запитання ЗМІ: От вони назвали себе загін "Вікінги". Що це за загін?

 

 

І.Дідковський: Він прийшов сюди сам, ми нікого сюди не запрошували. Ми просто обявили. Хто хотів той прийшов. Ми сюди нікого не загоняли.

 

 

В.Волков: Коли він створиться. Я скажу, що він створиться, проведемо прес-конференцію, зробимо заяву про свої наміри, про свої команди і про структуру, хто керує, чим керує, і навіщо вони зібралися.

 

 

І.Дідковський: ... Ми відкриті для всіх. Тим паче ми відкриті для міліції, ми відкриті для Беркута, ми відкриті для всіх військових...

 

 

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии