Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Автомайдан відвідав МВС та МОЗ України Печать E-mail
Общество - Город
08.01.14 12:16

Сьогодні, 8 січня, автомайданівці провели акції пікетування під МВС та МОЗ України. Ігор Луценко та інші активісти вимагали від керівництва МВС звітувіння щодо розслідування побиття Тетяни Чорновол, а від керівництва МОЗ пояснень їхньої комісії, яка визнала Т.Чорновол здоровою та попросила залишити приміщення лікарні. Активісти вважають, що це спланована акція від влади на прикриття своїх шибайголов, котрі побили журналістку.

До активістів акції біля МОЗу вийшли його представники, котрі запропонували активістам пройти до кабінету за круглий стіл та обговорити всі питання із керівництвом МОЗу.

По завершенню круглого столу активісти вийшли та оголосили, що керівництво МОЗу не знає про стан Тетяни Чорновол та клініка "Борис" не підпорядковується та не звітує міністерству охорони здоровя, а їхня заява на сайті це нібито чутки, які хтось десь почув.

У телефонній розиові Т.Чорновол повідомила, що себе відчуває набагато краще, але має високу температуру, її важко читати, писати, користуватися інтернетом та дивитися телевізор. Зокрема, Тетяна попросила підтримати її колегу журналіста Андрія Дзиндзю, котрий мав потрапити під амністію, але нажаль покищо не випущений.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии