Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Євромайдан 25 листопада Печать E-mail
Общество - Город
26.11.13 00:00

25 листопада громадяни  України провели свій день на Європейській площі у наметовому містечку. Власними силами було створено медпункт, столова та намети для ночівлі. Хто мав переночувати у родичів, їхали до них, але обіцяли повернутися до початку продовження мітингу, до 18:00. Годували  сьогодні мешканців містечка печеною картоплею з овочами.

О 18:00 виступили лідери опозиції, які закликали не втрачати запалу та приходити на Європейську площу для відстоювання своїх прагнень вступу до ЄС. Зокрема, захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко зачитав лист від підзахисної в якому Ю.Тимошенко оголосила про безстрокове голодування до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Зокрема, мешканцями наметового містечка був виявлений мікроавтобус СБУ, який вів спостереження та збір інформації про містечко та її мешканців.

На вимогу народних депутатів України представитися сбушники зачинилися в мікроавтобусі. Через деякий час прибувша за викликом слідчо-оперативна група відмовилася вияснити, чим займаються сбушники в мікроавтобусі, на що відреагувала громада тим, що розбила вікна в автомобілі та виволікла з нього людей. В транспорті сбушників було знайдено та вилучено декілька крмпютерів, ноутбуків, накопичувачів, записні книжки та прослуховуючі апарати спрямованої дії.  Засловами очільників опозиції співробітники СБУ прослуховували мобільні розмови мешканців наметового містечка та народних депутатів, збирали інформацію про активістів містечка.

На визволення автомобіля прийшли декілька сотень працівників спецпідрозділу "Беркут", які коли спускалися по вул.Трьохсвятительській, то було враження, що вони десь там штампуютьсяі ніколи не закінчаться. Підійшовши до громади, що стала на захист автомобіля, розпочалася бійка між беркутівцями та націоналістами, які стали в перші шеренги для захисту дітей та жінок.

В хід були запущенні кийки, сльозогінний газ та стусани, але атака беркутівців отримала гідний, хоча неочікуваний, опір. Після закликів лідерів опозиції до керівництва беркуту не бити людей та вирішити все мирно, люди випустили з кола мікроавтобус СБУшників, в слід за який пішли й беркутівці.

Автор:Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии