Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Євромайдан в Києві (підсумок дня) Печать E-mail
Общество - Город
25.11.13 00:00

24 листопада в парку ім Т.Г.Шевченка для проведення акції "Україна-це Європа" зібралося більше ста тисяч громадян України. Під головуванням лідерів опозиційних сил колонна рушила по бульвару Шевченка та вул.Хрещатик до Європейської площі, де планувалося провести мітинг та концерт. Біля памятника Леніна громадяни України збуренні політикою комуністичної партії буквально розірвали палатку комуністів на шматки.

Потім колонна вирушила до Європейської площі, де лідери опозиції, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко, привітали присутніх з тим, що нарешті Україна починає пробуджуватися. Після коротких виступів очільники опозиції повели сто тисячну колонну "оглядати" найголовніші в країні адміністративні будівлі.

Біля будівлі Кабінету Міністрів України між громадою та працівниками спецпідрозділу "Беркут" виникла сутичка в котрій беркутівці використовували проти людей сльозогінний газ та кийки. У відповідь на них полетіли вибухові пакети та димові гранати.

Кандидат в народні депутати України Юрій Левченко підняв на флагшток Кабміну прапор Євросоюзу.

Декілька разів виникала штовханина між беркутівцями та громадою. На поміч спецпризначинчям прийшли так звані "титушки", люди спортивної тілобудови, які в час чергової штовханини тренерувалися нагромад. Люди збурені такою знахабнілістю влади використали сльозогінния газ проти спортсменів, а потім виломали шлагбаум біля Кабміну. Біля КМУ на проїзджій частині розмістили декілька палаток, щоб проводити чергування біля владної будівлі.

На Європейській площі люди розмістили біля 30-ти палаток для захисту Євромайдану та відстоювання власних прагнень підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии