Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Пікетування МВС свободівцями Печать E-mail
Общество - Город
28.10.13 10:42

ьогодні, біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України ВО "Свобода" провела акцію пікетування з вимогою припинити переслідування їхніх активістів.

Як зазначив Олег Тягнибок, на членів ВО "Свобода" на даний час заведено біля 20ти кримінальних справ, здебільшого проти голів районних організацій громадського обєднання.

На сам перед Андрій Іллєнко повідовим, що метою проведення їхньої сьогоднішньої акції є зустріч з міністром МВС та отримання від нього реалізації обіцянки про прининення політичного переслідування опозиції.

Навіть посвідчення народних депутатів не дало можливості на проходження до міністерства. Не очікуючи "дозволу" на проходження народні обранці "відкрили" вхідні двері та пройшли до середини.

Щоб зашкодити проходженню депутатів до входу прийли співробітники підрозділу "Беркут", які силою намагалися відштовхнути громадян від дверей, але громадськість не дозволила їм виконувати протиправний наказ.

Повернувшись із зустрічі з замміністром МВС України народні обранці повідомили, що на разі міністр дійсно у відрядженні, а його зам на всі запитання щодо протиправності дій правоохоронних органів під час проведення останньої сесії Київради відповідав, що правопорушень не було і їхні співробітники реагували відповідно до законів України і перешкождання проходженню депутатів до будівлі Київради з їхнього боку не було.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии