Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Свобода пікетувала МВС Печать E-mail
Общество - Город
04.10.13 16:24

Сьогодні, міська організація Всеукраїнського обєднання «Свобода» пікетувала МВС з вимогою покарати фальсифікаторів виборів на 223 окрузі.

Націоналісти вимагали від правоохоронців не гальмувати розслідування справи та покарати організаторів і виконавців фальсифікацій.

Як зазначив Юрій Левченко. котрий виступає єдиним кандидатом від опозиції на 223 окрузі: «Попри те, що з виборів 2012 року вже пройшов майже рік і те, що

прокуратура та міліція має усі докази проти фальсифікаторів справа досі не передана до суду. Коли ми влітку проводили пікетування прокуратури виявилось, що, за словам правоохоронців, справа загублена. Нарешті, нещодавно вона була знайдена. З квітня нею займається МВС. Тому сьогодні ми зібралися тут, щоб нагадати їм, що без покарання фальсифікаторів жодних чесних виборів в Україні ніколи не буде. Лише тиск громади примусить міліцію припинити гальмувати розслідування».

Також, Ю.Левченко зауважив, що це не остання акція ВГО «Свобода» під стінами МВС, якщо вони й надалі будуть затягувати з покаранням фальсифікаторів.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии