Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Акції «Я обираю Європу» Печать E-mail
Общество - Город
19.09.13 15:29

Ініціатива «Третя Українська Республіка», а також «Демократичний Альянс», «Спільна справа» та «Ми – європейці» оголосили про початок на партнерських засадах акції «Я обираю ЄС». Про це на прес-конференції в УНІАН повідомили Ю.Луценко, В.Гацько, О.Данилюк та Д.Крикун. Суть акції не тільки в поясненні переваг підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, а й у символічній демонстрації відповідною символікою підтримки такого вибору українським суспільством.

У своєю вступному слові Юрій Луценко, зокрема, наголосив: «Нам приємно констатувати, що українські політики з влади і опозиції знайшли консенсус в питанні щодо підписання асоціації з ЄС. Тим не менше Європа все ще не має чіткої відповіді на запитання про готовність підписати угоду з нашою країною. Цьому є багато пояснень, але ми вважаємо, що не задіяний для позитивного результату саміту Східного партнерства у Вільнюсі один із найважливіших чинник — чинник підтримки європейського вибору українським суспільством, демонстрація суспільством підтримки євроінтеграційного процесу. Одна з базових ознак європейськості полягає в тому, що громадяни західних суспільств не покладаються у вирішальні моменти на дії лише політиків, а особисто беруть участь у висловленні своїх прагнень. Демонстрація громадянами своєї підтримки підписання угоди дасть більші гарантії позитивного рішення цього питання».

Акція «Я обираю ЄС» почнеться в Києві у першій декаді жовтня. Волонтери на «європостах» будуть розповсюджувати серед громадян європейську символіку та інформаційні матеріали. Організатори акції розраховують на активну участь волонтерів, які можуть зареєструватися для участі в акції поблизу свого будинку, або ж біля власного вишу. Усі бажаючі зможуть вказати суспільству приклад і встановити на своїх парламентських столах прапори України та Європейського Союзу, аби громадяни бачили й відчували таку політичну консолідацію.

Лідер «Спільної справи» Олександр Данилюк наголосив увагу на тому, що Вільнюс стане тільки початком великої й напруженої роботи: « Ми зголосилися взяти участь у акції «Я обираю Європу» в тім числі й тому, що не до кінця з’ясоване з намірами комуністів провести референдум щодо приєднання України до іншого «вектора» - Митного Союзу. Чинний на сьогодні закон про референдум робить усе суспільство заручниками мінливих настроїв у владних кабінетах. Для того, щоб влада не «включила задній хід» в останній момент активісти «Спільної справи» вестимуть роз’яснювальну та агітаційну роботу на столичних вулицях. Зокрема й щодо того, що у Вільнюсі йтиметься передусім про поглиблення економічної співпраці, яке у перспективі забезпечить нам членство в ЄС. Проте ця угода однозначно зафіксує наш вихід із під впливу Кремля.

Лідер «Демократичного Альянсу» Василь Гацько пояснив, що кілька громадських організацій долучилися до акції перш за все через її поза політичний характер: «Ми – рівні партнери, які мали можливість пропонувати і брати на себе ту ділянку роботи, де маємо можливість максимально використати власні можливості. Зокрема, «Демальянс» має усталені зв’язки з автомобільними клубами столиці. Йдеться не лише про стрічки та прапорці на автомобілях і мотоциклах, які й справді зроблять європейські прагнення українців більш зримими. Крім того, усі організатори-партнери особисто роздаватимуть європейську символіку та вестимуть агітаційну роботу на «європостах»».

Співорганізатори акції «Я обираю Європу» висловили сподівання, що їхню ініціативу підтримають і в інших українських містах. Через обмежені фінансові можливості вони не можуть охопити своїми «європостами» всю Україну.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии