Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Акція захисників тварин біля МВС Печать E-mail
Общество - Город
17.09.13 17:52

Сьогодні, 17 вересня 2013 року, о 10:00 під стінами МВС України відбулася акція «Шкуродерів за грати» в рамках проекту «Україна без шкуродерів». Сотні людей, які кожен день стикаються із насиллям над тваринами вимушені знов виходити на вулицю аби заявити про повну бездіяльність органів міліції щодо поширення злочинів проти тварин.

Незважаючи на два доручення премєр-міністра України М.Я.Азарова щодо посилення контролю та покарання злочинів, скоєних проти тварин, покарані одиниці. а злочинів тисячі.

«Міліція нічого не робить аби зупинити це жахіття,- каже Яна Ренк, Президент ГО «Товариства захисту тварин «За життя»,- злочини лише ростуть у геометричній прогресії. Ми починаємо розуміти. що за цим всім стоїть влада. Інакшого пояснення цьому не знаходиться. У інтернет-мережі відкрито обговорюють майбутні злочини, немає жожних проблем дізнатися про те, як називається отрута і де її придбати».

Тварини викинуті з вікон, розстріляні, отруєні, забиті патиками, з виколотими очима, з відрубаними кінцівками - це все буденність украхнських волонтерів, які з останніх фізичних та моральних сил борються за життя тварин поки чиновники дерибанять кошти, виділені на стерилізацію та притулки.

На акцію прийшли підтримати своїх побратимів й самі тварини...

До активістів вийшов начальник Управління звязків із громадськістю - Бурлаков Сергій Вікторович, котрий згодився провести круглий стіл з активістами захисників тварин 26 вересня о 14:00 в будівлі МВС України, де будуть розглянуті всі поставлені до нього питання.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии