Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

У Києві день вшанування пам'яті Георгія Гонгадзе та багатьох інших загиблих журналістів Печать E-mail
Общество - Город
16.09.13 00:00

6 вересня, у річницю зникнення Георгія Гонгадзе, низка громадських організацій провели у Києві традиційну акцію «Безкарність вбиває» з вшанування пам’яті загиблих журналістів. До акції долучилося чимало медійників, правозахисників та громадських активістів.

Ще задовго до початку заходу, старт якого анонсувався о 18.30, на вулиці Хрещатик, біля приміщення Національної спілки журналістів України, почали збиратися сотні людей зі свічками та плакатами «Безкарність вбиває», а також із зображенням чорного силуету Григорія Гонгадзе. Усім, хто прийшов на акцію, роздавали листівки з інформацією про порушення прав журналістів, нападників та їх покарання. Хоча останнє, по суті, відсутнє. За перше півріччя 2013 року зареєстровано 117 справ за 171 статтею КК «Перешкоджання професійній діяльності журналіста». Проте лише у 69 знайшли склад злочину, а до суду скеровано всього три справи.

Організованою ходою громадськість рушила до Майдану Незалежності. Люди виклали зі свічок слово «Гія». З імпровізованої сцени звучали імена, місця роботи та посади усіх 62-ох загиблих українських журналістів. О 20:00 їх вшанували хвилиною мовчання. Влада ж про справу Гонгадзе мовчить уже 13 років.

Після мітингу колона рушила на вул. Банкову під стіни Адміністрації Президента з вимогами до влади назвати замовників вбивства Гонгадзе. По дорозі активісти вигукували гасла «Замовників за грати», «Безкарність» та «Кучму за грати».

Біля паркану Адміністрації Президента активісти виклали плакатами та свічками «Безкарність вбиває», на чому акція була завершена.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии