Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Громадськість намагається вгамувати апетити сина ГенПрокурора Печать E-mail
Общество - Город
27.08.13 17:26

Працівники столичних автостоянок пікетують Генпрокуратуру. Підлеглі генпрокурора В.Пшонки з міської прокуратури міста Києва у судовому порядку ініціюють розірвання діючих договорів між КП "Київтранспарксервіс” та підприємцями, суб‘єктами господарювання. 

Підставою для цього, за словами працівників прокуратури є невідповідність діяльності підприємців до договорів. Зокрема, працівниками державної фінансової служби був виявлений перебільшення кількості автівок на парковках. Щоправда, яким чином була проведена ця перевірка, працівник прокуратури не відповів. 

У «чорному» списку близько 200 паркувальних майданчиків Києва.

Судові позови до Господарського суду м. Києва подані на підставі рапортів працівників ВДСБЄЗ, заявляють паркувальники.

Підприємці під Генпрокуратурою викрикували гасла до керівника відомства вимагаючи вгамувати "апетити" його сина, Артема Пшонки.

Вони підозрюють його у власній  зацікавленості. Так, за даними паркувальників нинішній заступник начальника договірного управління КП з питань нічного паркування, пан Водолазький, є працівником офісу Артема Пшонки.


Підприємці вимагають звільнення Водолазького, який за їх даними є наглядачем за паркувальним бізнесом у столиці. Якщо цього не відбудеться погрожують масовими акціями.

Нагадаємо, що силові захоплення автостоянок відбуваються із сумною регулярністю. 15 травня автостоянку на вулиці Ревуцького, на Харківському масиві столиці група епічних молодиків спортивної статури захоплювала із стріляниною та вибухами. 

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии