Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Молодь об’єднується Печать E-mail
Общество - Город
22.08.13 00:00

В конференц-залі інформаційного агентства «УНІАН» пройшла прес-конференція на тему: об'єднання всеукраїнської молодіжної організації «Батьківщина молода», всеукраїнської молодіжної організації «Молодий народний рух», Молодіжного Крила  «Фронт змін», Молодіжного Крила молодіжного «Реформи і порядок».

 Учасники прес-конференції:

- голова всеукраїнської молодіжної організації  «Батьківщина молода» - Іван Крулько;

- голова всеукраїнської молодіжної організації «Молодий народний рух» - Сергій Воронов;

- МК «Фронт змін» - Юрій Юзик;

- МК «Реформи і порядок» - Ярослав Кучер.

На початку прес-конференції Іван Крулько зокрема зазначив: «Ми вирішили об’єднатися, оскільки у нас нема жодних організаційних проблем, які б могли перешкодити нашому об’єднанню, і я думаю, що в найближчому часі ми проведемо об’єднавчий з’їзд, на якому вирішимо ті організаційні питання, які допоможуть нам стати єдиною організацією».

За його словами, під час недавнього таборування молодих опозиціонерів у Каневі, вони обговорили основні напрямки своєї діяльності до 2015 року, зокрема, молодь планує створювати організаційні структури у кожному вузі, які гуртуватимуть патріотичних молодих людей.

Потім Іван Крулько зачитав «Меморандум про об'єднання всеукраїнської молодіжної організації «Батьківщина молода», всеукраїнської молодіжної організації «Молодий народний рух», Молодіжного Крила  «Фронт змін», Молодіжного Крила молодіжного руху «Реформи і порядок», після чого його підписали всі учасники прес-конференції.

Також І.Крулько повідомив, що таким чином створена найбільш численна молодіжна організація, котра буде всіма можливими способами добиватися здійснення всіх зазначених в «Меморандумі про об'єднання» пунктів. Він повідомив, що в найближчий час буде проведений об'єднавчий з'їзд молодіжних організацій на котрому будуть вирішені всі організаційні питання.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии