Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Друга річниця увязнення Юлії Тимошенко Печать E-mail
Общество - Город
05.08.13 21:24

Сьогодні на Хрещатику у наметовому містечку відбулась акція на підтримку екс-прем'єра Юлії Тимошенко, на яку зібралося кілька сотень людей.

На початку акції відбувся флеш-моб - активісти виклали літерами «Юлі-волю!» та випустили сотню білих  голубів.

Крім того, у наметовому містечку відкрили фотовиставку «731 день ув'язнення демократії».

З нагоди другої  річниці арешту лідера опозиції Юлії Тимошенко перед присутніми виступив Олександр Турчинов, котрий зокрема наголосив: «...Статус Юлії Тимошенко принципово змінився. Не тільки провідні країни визнали її політв'язнем, але політв'язнем її визнав й ЄСПЛ. Вони прийняли однозначне рішення, що арешт Юлії Тимошенко політично вмотивований і незаконний. І саме тому не тільки політично, а й юридично Юлія Тимошенко незаконно знаходиться за гратами, а українська влада зволікає з виконанням рішення Європейського суду.

ЄСПЛ продовжує розглядати справу Юлії Тимошенко за прискореною процедурою, але ж безумовно ця процедура триває не один день. Кожен день є серйозна загроза життю Юлії Тимошенко, тому що вона не тільки знаходиться за гратами, сьогодні вона є заручником цієї політичної системи. І поки вона живе, поки вона бореться, вони не можуть спокійно спати, воно розуміють настільки мало часу їм залишилося перебувати у владних кабінетах. Сьогодні не тільки в Києві, у наметовому містечку, а й по всій Україні ми розпочинаємо збір підписів. Я переконаний, що сотні тисяч, мільйони громадян підтримають наше звернення до Європейського суду - розглядати питання Юлії Тимошенко без зволікань, якомога швидше, щоб поставити крапку в політичному терорі, який розв'язаний в Україні. А Юлія Тимошенко була і буде символом боротьби, символом нашої перемоги».

Крім того, перед  присутніми виступив Микола Томенко. Він наголосив, «Ми свої цілі не змінювали. Програма максимум, яка у нас залишається, це, з огляду, що опозиція висунула її, як кандидата в президенти. Наша задача сьогодні мінімум - забезпечити безпеку життя нашого лідера, програма максимум - працювати і діяти, щоб зареєструвати на президентських виборах нашого лідера і привести її до перемоги». 

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии