Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Прес-конференція Василя Любарця Печать E-mail
Общество - Город
02.08.13 13:49

З 10:30 до 11:40 в конференц-залі інформаційного агентства «УНІАН» пройшла прес-конференція на тему: «Врадіївське ходу проти свавілля міліції: активістів не зламали, акція триває. Що відповість Президент? ». 

Учасники прес-конференції:

- лідер «Врадіївської  ходи» – Василь Любарець;

- учасник «Врадіївської  ходи» –  Володимир Іванов;

- учасник «Врадіївської  ходи» - Володимир Фомінський;

- учасник «Врадіївської  ходи» - Галина Душенко;

- учасник «Врадіївської  ходи» - Віра Замяла.

 На пресконференції В.Любарець розповів як утворилася "Врадіївська хода". Також він повідомив, що у Врадіївці опинився випадково, і вже там вирішив створити ходу, щоб вогник громадянського опору корупційній владі не загас.

Любарець був вражений тим, як їх зустріли в Києві правоохоронні органи - берцем в обличчя.

 Потім взяв слово Володимир Іванов, який повідомив, що він очолював ходу з м.Лубни. Люди, які їм зустрічалися по дорозі годували ходу і давали напитися води, але приєднатися до ходи відмовлялися, говорячи, що не вірять у її переможність. Він зауважив, що міліція кришується прокуратурою і Президент України несе персональну відповідальність за все, що відбувається у його країні. 

Присутні журналісти попросили Василя Люборця розвіяти здогади про його подвійне громадянство, на що він показав 2 паспорти - громадянина України і громадянина Сполучених штатів Америки, відповівши при цьому, що звичайні люди мають право на стільки паспортів скільки хочуть. 

Він також повідомив, що прописаний на вул.Чеській в місті Києві, але квартира здається його сестрою і він там не проживає.

Василь зізнався що є лідером-президентом компанії "Карпатія" в Сполучених штатах Америки із мільйонними статками, а також є членом "Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів", до якої вступив ще у його 1992 році.

Володимир Іванов повідомив, що він отримав з Адміністрації президента України відписку в котрій йдеться про те, що їхні звернення, звернення учасників ходи, передаються у прокуратуру для подільшого розгляду. Але  це нічого не міняє і учасники ходи нікуди не підуть з Майдану Незаледності.

Наприкінці прес-конференції В.Любарець повідомив, що є ідея про створення всеукраїнської ходи на основі "Врадіївської ходи" про яку повідомлять через 10 днів. 

На останок, Володимир Іванов закликав всіх громадян, громадські організації та політичні сили приєднуватись до вимог учасників Врадіївської ходи та приходити на Майдан Незалежності для підтримки.

 Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии