Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Активістку КУПРу засуджено за прогулянку на Майдані Печать E-mail
Общество - Город
01.08.13 18:53

Сьогодні, Шевченківський районний суд м.Києва, розглянув адміністративну справу над затриманою в суботу на Майдані Незалежності активісткою Іриною Бондар.

Її звинувачували у тому, що 27.07.13р. під час урочистого перебування у м.Києві ряду президентів зарубіжних країн та московського Патріарха Володимира Гундяєва, вона, попри заборону суду, проводила на Майдані Незалежності незаконний мітинг.

Суд визнав її винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.185-1 КУпАП (порушення встановленого порядку проведення мітингів). 
Так як, Ірина, спільно з іншими активістами КУПРу, вже неодноразово затримувалась працівниками міліції під час проведення акцій, до неї застосували ч.2 цієї статті - повторність.
Таким чином, суд визначив «правопорушниці» міру покарання у вигляді штрафу в 340 гривень.

Активістка категорично заявляє про незаконність такого рішення суду через сфабриковану адміністративну справу. Про це свідчить і той факт, що суддею було безпідставно відмовлено в задоволенні клопотання про допит свідків її невинуватості, які, доречі, також з'явилися до суду для дачі показань.

Отже, Ірина висловила намір апеляційно оскаржити незаконну постанову суду. Також вона припускає, що справи відносно неї свідомо фабрикують працівники міліції, щоб вигородити свого колегу по службі.

Нагадаю, 12 липня при спробі активістами КУПРу захистити підприємців ринку, Ірині Бондар міліціонером Святошинського РУ міліції було нанесено тілесні ушкодження.
Наразі, за цим фактом порушено кримінальну справу.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии