Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Боротьба з шаурмою ціною здоров’я Печать E-mail
Общество - Город
29.07.13 20:12

Біля станції Київського метрополітену «Палац «Україна» представники ГК «Форум порятунку Києва» провели акцію проти незаконної стехійної торгівлі. О 12:40 головний координатор координаційної ради громадського комітету «Форум порятунку Києва» – В.Черняхівський та інші активісти, підійшли до автомобіля MERCEDES, котрий обладнаний під пересувну кухню-магазин – «Маг Чикен Кевав», та намагалися розгорнути банер: «Вимагаємо звільнити вулиці та підземні переходи від вуличної стихійної торгівлі!!!».

Однак, один з продавців шаурми вибіг і намагався закрити автомобіль вдаривши при цьому активіста Української екологічної асоціації «Зелений світ» – Михалко Михайла Юхимовича, котрий в результаті отримав струс головного мозку та незабаром був госпіталізований працівниками карети швидкої допомоги, що приїхала на виклик 103. 

На запитання чи є у продавця шаурми – Хамима дозвільні документи на продаж шаурми, він відповідав, що начебто є, але їх зараз підвезуть. На жаль, до кінця акції, ці документи так і не появилися.

На виклик 102 на місце проведення заходу прибули співробітники Печерського РУ ГУ МВС України в м.Києві, які повідомили учасників заходу, що «розбиратися з продавцями шаурми» це не їхня компетенція та в свою чергу викликали співробітників підрозділу по боротьбі з економічною злочинністю та працівників оперативно-експертної групи.

Трішки пізніше приїхав один співробітник підрозділу по боротьбі з економічною злочинністю та члени оперативно-експертної групи, які оглянули місце події, відібрали пояснення та склали протокол відносно власника "шаурми на колесах".

Хочеться додати, що найкраща боротьба із стихійними ринками - це не розбита голова активістів, учасників акцій, а ігнорування таких місць продажу.  

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии