Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Свобода біля Володимирської гірки Печать E-mail
Общество - Город
27.07.13 08:29

Біля готелю "Дніпро" на Європейській площі пройшла акція представників ВГО "Свобода".  На мітингу виступали народні депутати України, які висловили своє ставлення до приїзду президента Російської Федерації та патріарха Кирила до Києва. Напередодні рух по центру м.Києва був частко обмежений, а місця відвідування перших осіб держави були зарежимлені, тим самим для простої людини святкування перенеслось на відстань від святих місць. 

Перед присутніми виступив Ігор Мірошниченко, котрій зокрема зазначив: «...заборонили проводити акцію. Ну по-перше, суди всі сьогодні є холуями Януковича, а Янукович є холуєм Путіна і Гундяєва. І в цьому сумніву не має. І тому рішення суддів приймається не іменем України, а іменем Янукович, а в даному випадку іменем «Руського міра». А «Руський мір» для нас не указ. Це перше.

Друге. Насправді це вже доходить до абсурду, коли ти їдеш вулицями Києва і ментов в синіх сорочках в нашому місті сьогодні в десять разів більше ніж киян, яких налякали, сказали нікуди не виходити бо бачте Гундяєв і Путін бояться за свою безпеку. Якщо це святкування, то на святкування в демократичній державі кожен нормальний громадянин має право виходити святкувати, відмічати свято для кожної православної людини у той спосіб у який йому зручно і вигідно. А якщо нам забороняють виходити на вулицю – це вже не демократична держава, це вже диктатура. І ще один раз Янукович зі своїми судами, зі своїми холуями, із міністром Захарченком довели, що вони будують державу для однієї людини, а не для України. Ми сьогодні, завтра і в будь-який день будемо виходити, робити те, що ми вважаємо за потрібне, не паплюжачи закони України, тому що ми живемо у вільній демократичній державі. На своїй Богом даній землі.

Наступне питання, я не знаю можна це назвати акцією чи ні, якщо ми висловлюємо свою точку зору. Я думаю, що ні, бо кожен вільний громадянин, а ми є вільні люди, маємо право на свою позицію. Позиція у нас тверда і незмінна вже продовж багатьох років. Путін і Гундяєв – це люди, які знищують Українську державу. Путін і Гундяєв – це люди, які несуть пряму загрозу українській державності. Тому ми завжди будемо проти візитів цих людей в Україну і будемо висловлювати свій рішучий протест. Сьогодні звичайно напевно ми не зможемо через всіх цих холуїв, якими оточили себе загонами, полками міліції пройти туди, куди вважаємо за потрібне, вільно ходити вулицями нашого міста. Але зрозуміло це все рівно настане. Зрозуміло, що сьогодні поширюючи так званий «Руський мір» вони зовсім не думають про хрещення Київської Русі, про святого Володимира, вони не думають про християнські православні цінності. Вони сьогодні думають тільки про те, у який спосіб, як у політичний, так і через релігійні питання затягнути Україну в чергову Російську імперію, знищивши Українську державу, знищивши гідність українця, і власне кажучи позбавивши нас права жити на нашій Богом даній землі, бути господарями на своїй Богом даній землі.

Що хотів ще сказати? Сьогодні влада танцюючи на задніх лапках, вихиляючись перед Путіном і Гундяєвим витрачає бюджетні кошти, мільйони гривень, для того, щоб прийняти так званих «Великих гостей» з Москви. Вони кланяються їм додолу, але це не українці кланяються. Вони сьогодні витрачають наші гроші для того, щоб лизати одне місце Гундяєву і Путіну і ми сьогодні висловлюємо рішучий протест проти цього...».

Як зазначив народний депутат України - Юрій Сиротюк: «Ніхто не може заборонити українцеві на своїй землі мирно висловлювати свої погляди, збиратися і говорити і ми сьогодні це демонструємо, що попри будь-яке рішення суду написане десь на унітазі на Банковій чи на Межигір'ї українці будуть приходити і показувати позицію. Наша сьогоднішня акція – це не акція протесту, це позиція більшості українців, які не поділяють політики нинішнього режиму, які не поділяють політики окупації, приниження українця, яка сьогодні відбувається. Ми ніколи не ставимося погано, коли до нас приїжджають гості, але наша акція – це нагадування Путіну і Кирилу, що вони всього лише гості з іншого континенту, з Азії, які приїхали сюди. І сьогодні мають на території України робити дві речі: дякувати нам українцям, що ми принесли їм християнство, правда ні дві сотні років пізніше. Вони мають пам'ятати, що митрополія була і буде в Києві і в Києві буде помісна православна церква з центром в Києві. І з відси з Києва пішло християнство туди в Азію, в дику Москву...

Найкращим свідченням нашої позиції є не сьогоднішній пікет, а буде завтрашній хресний хід від Володимирського собору до Володимирської гірки, куди ми всіх вас запрошуємо. Завтра Україна покаже, яку віру вона сприймає, кого вона підтримує...».

Проїзджаючих перших осіб країни всі присутні супроводжували вигуками "Ганьба!".

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии