Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Другий день Врадіївської ходи в Києві Печать E-mail
Общество - Город
19.07.13 09:08

Вчора вночі 《Беркутівці》 знесли наметове містечко Врадіївської ходи на Майдані Незалежності. При штурмі в жорстокому супротиві міліціанти били людей не жаліючи ні чоловіків ні жінок. Один з учасників ходи отримав струс мозку, інші забиття та синяки. 11 учасників Врадівської ходи було затримано і призначено судове засідання на 19 липня на 9:00 в Шевченківському адмінітративному суду м.Києва. Як зазначив заступник командира Врадіївської ходи - Олександр Кравчук: "ми не підемо до будівлі суду на його пікетування, оскільки судді будуть затримувати рішення суду перенесенням судових засідань".

Частина учасників ходи провела сьогоднішню ніч під відкритим небом біля будівлі Главпоштампу, а жінки в наметовому містечку "Батьківщини", за що О.Кравчук виражає подяку його мешканцям та коменданту наметового містечка - Григорію Ляховичу.

Як розповів Олександр Кравчук про штурм їхнього наметового містечка за 5 хвилин їх повідомив Народний депутат Микола Катеринчук, котрий при цьому запропонував перенести намети на пагорб до"Жовтневого палацу". Отримавши відмову від організаторів ходи М.Катеринук сівши до автомобіля покинув місце проведення мітингу. 

Також Олександр підтвердив інформацію, що біля будівлі МВС 18 липня розгорілася політична гра опозиційних сил, тому що справжні учасники пішої ходи не прийшли під будівлю МВС, а вирушили на Майдан Незалежності, тому що вони зневірені в жодній з політичних сил нашої країни і справедливості вирішили добиватися через висвітлення своєї проблеми в засобах масової інформації. 

Як повідомив Кравчук, "Ударовець" Сергій Каплін без дозволу учасників пішої ходи привіз з Врадіївки 3 проплачених врадіївчанина, а отримавши відмову від учасників ходи йти до будівлі МВС створив імпровізовану "ходу", яка мала в зустрічі з міністром МВС вимагати заздалегідь підготовлені його вимоги. 

Хочеться зазначити, що провівши мітинг  біля МВС С.Каплін більше не спілкувався з справжніми учасниками Врадіївської ходи. Як прокоментував О.Кравчук: "Можна мабуть припустити, що піар "Ударівця" Капліна та його побратимів з "Батьківщини" в особах Хитрика, Смика та Федоренка перед майбутніми місцевими виборами пройшов на "Ура".

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии