Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Врадіївська піша хода нарешті в Києві (частина 2) Печать E-mail
Общество - Город
19.07.13 06:11

О 18:00 біля Стелли було продовжено акцію Врадіївської ходи Національним Гімном України та проведенням молебню.

Неподалік проведення акції було встановлено дерев’яний стіл та розпочато виїздну роботу приймальні громадян МВС України. У громадській приймальні працював – начальник Департаменту режимно-секретного та документального забезпечення МВС України – Ю.Терещенко, який приймав заяви і скарги від громадян.

О 18:25 до учасників мітингу підійшов молодий чоловік напідпитку та почав показувати нецензурні жести та провокувати присутніх на бійку. Даного молодика було затримано працівниками Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві.

Перед присутніми виступив Микола Коханівський, який зокрема зазначив: «Слава Ісусу Хресту! Товариство, я про що хотів вам сказати. Ми говоримо правильні речі і правильні гасла: «Слава Україні! Героїм Слава!», і це звертали їх дані у кожному виступах але, якщо ми так говоримо то ми хочемо прославити свою Батьківщину, хочемо бути славними українцями, славити своїх героїв, як Христа і саме зараз потребуємо героїв. То дуже добре, що ми навчилися і більшість громадських діячів навчилися добре говорити, добре кричати, але нам потрібна дія. Нема. Вже нам не помагають з верху, вже нам не помагають якісь запити, вже нам не допомагають депутати. Я є координатором комітету визволення політв’язнів і ми можемо цілу фракцію запустити на суд до патріота, який буде сидіти. А знаєте, що допомагає? Ось якщо ми говоримо про героїзм і так гучно кричимо то от Віталій Запорожець – один з теперішніх політв’язнів, от його героїзм дієвий! Він не кричав «Слава Україні! Героїм Слава!», він взяв рушницю і вбив. Піддав себе тортурам. Ось це героїзм! Вже вибори нас не рятують, вже від «ментовського бесприделу» нас мало, що може врятувати. А героїзм і правдивість однієї чесної людини, яка взяла рушницю і запалила цілий Броварський край. І доки перманентне повстання триває, кожен суд перетворюється у бійку. Броварчілля не мовчить і до тепер! Дивіться Врадіївка – там не було пафосних промов, там не було гарно вдягнених політиканів! Там були звичайні люди, яким набридло. І після цього ціла низка подібних заходів – захоплень РОВД. Після цього одного героїчного вчинку звичайних селян, які не є націоналістами, які не є махновцями, які не є лібералами, які є звичайними селянами, робітниками. І всі ми тут, в принципі, задля одного героїчного вчинку. Так от я до чого підвожу, друзі! Україна, як ніколи зараз, треба говорити, сьогодні жива. Але вона потребує героїв. Я хочу бути таким героєм! Я мрію покарати покидьків! Стане мені волі? Час покаже! Звертаюсь до кожного з вас! Пишіть звернення, говоріть правильні слова, але також СТРІЛЯЙТЕ, ПІДПАЛЮЙТЕ, БОРІТЬСЯ – ось це правдива боротьба! Все інше треба робити, але результату не буде! Дякую за увагу! Слава нації!».

О 20:01 учасник пішої Врадіївської ходи – Василь Любарець зачитав перед присутніми «Наказ Врадіївської ходи та Січі проти свавілля міліції» з вимогами:

- відставки Міністра внутрішніх справ України – В.Захарченка;

- звільнення політв’язнів;

- переатестації працівників міліції.

Після чого він запропонував встановити на Майдані Незалежності намети та залишитись на ніч.

О 20:52 силами громади та активістів громадських організацій все-таки були встановлені туристичні намети, хоча неподалік стояли автобуси з «Беркутом». 

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии