Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вНаціональний цирк України пропонує нову програму Печать E-mail
!!! Сезонные новости - Киев
28.01.13 00:00

«Від серця до серця», шлях дорослих до дитинства!

Національний  цирк України з 25 січня запрошує Всіх, хто не байдужий з дитинства до цирку і захоплено стежить за всім, що відбувається під великим куполом на прем’єру  нової програми «Від серця до серця».
Нова програма подарує глядачам хвилини безпосередньої радості  та ностальгії за дитинством. Вона насичена  висококласними номерами та атракціонами.

Силові елементи в поєднанні з неймовірною розтяжкою артистів дозволяють демонструвати глядачам фігури та елементи, які можна сміливо зарахувати до творів мистецтва. У кожному акробатичному номері глядачі зможуть побачити, якими неймовірними можливостями володіє людське тіло.

Програма подарує глядачам незабутню кількість акробатичних номерів у повітрі. Повітряні гімнасти будуть захоплювати  глядачів своїм запалом та  сміливістю.

Ну й який же цирк без тварин?
Підкоряти глядачів своєю жвавістю та веселістю будуть прекрасні пуделі, які з великим задоволенням  та ентузіазмом виконуватимуть настанови дресирувальника, а саме: різноманітні сальто, стійки на долоні, на лапах.
На манежі цирку виступатимуть справжні волохаті господарі  лісу- ведмеді. Клишоногі артисти робитимуть різноманітні кульбіти, ловитимуть обручі, кататимуться на велосипедах. Дітлахи в свою чергу зможуть зіграти у «ведмежий лабіринт».

Глядачі зможуть відчути себе на справжньому піратському кораблі, де капітаном буде дресирувальник, а помічниками будуть дресировані мавпами. Крім дресированих мавп та собак  у номері приймає участь дикобраз, який нагадує чорно-білу  хризантему та жовтий папуга ара, зовсім як у «Піратах Карибського моря».

 

Родзинкою цього атракціону  будуть величні  пелікани, які зачарують з першого погляду.
З Чукотки до цирку завітав морж Султан, який вміє крутити кільця, тримати головою м’яч, танцювати, вітатися, аплодувати і навіть кланятися глядачам, а виконувати фітнес вправи зможе не гірше дресирувальника.
Шотландські поні вражатимуть глядачів своїм умінням виконувати  вказівки дресирувальника.
Легендарні килимні подарують забавні репризи та жарти, які неодмінно піднімуть настрій нашим шанувальникам.

Програма підготовлена для всієї родини, де ні ви, ні ваша дитина не будуть нудьгувати, отримавши заряд радісних емоцій і вражень.

Початок вистав з 25 січня 2013 року до 19 травня 2013 року.

Дмитро Нагорний, Зоя Кравченко, фото Влад Матковський 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии