Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вПривіт гри мільйонів від гри мудрих Печать E-mail
!!! Сезонные новости - Киев
22.06.12 15:57

Гра мудрих за своєю популярністю, колись не поступалася грі мільйонів. На матчі за світову корону між Михайлом Ботвинником з Михайлом Талем перекривала увесь центр Москви. Десятки тисяч людей збиралися просто неба подивитися битву гросмейстерів на демонстраційній дошці, а матчі Карпова з Корчним, а потім і з Каспаровим перетворювались у грандіозне політичне протистояння. Легендарна телевізійна програма «Время»  починалась з розповіді про це протистояння. Футбол тоді відпочивав…

 

Не секрет, що на футбол в Україні витрачається грошей більше ніж на решту видів спорту разом узятих, але досягнень, за великим рахунком обмаль. Та й ті не стосуються нашої національної збірної. Вона вкотре розчарувала на домашньому континентальному чемпіонаті. Цікаво, що президент ФФУ Григорій Суркіс заявив, що залишає посаду керманича. Так нічого він і не виграв за тривалий термін.

Цікава аналогія – також заявив, що залишає свою посаду президент ФЗШУ Андрій Баранюк, відпрацювавши декілька років і, зумівши зробити з Федерації Заочних Шахів України, напевно найкращу структуру! І це при тому, що бюджет ФЗШУ не йде в ніяке порівняння з футбольним. Але досягнення – фантастичні! Українські гросмейстери і майстри домінують і виграли стільки найпрестижніших змагань, випередивши представників усього світу!

До честі Андрія Баранюка, він сам добровільно, створивши чудові умови вирішив, що не треба більше одного циклу бути президентом і заявив, що досконалості немає меж і новий президент дасть ще більше імпульсу розвитку гри мудрих! А чи пішов би керманич ФФУ добровільно після багаторічних провалів збірних, якби не знав, що він приречений на поразку, якщо висуватиме свою кандидатуру?

Українські шахісти лідери у світі! Ми Олімпійські чемпіони, були чемпіонами світу і вигравали стільки різноманітних змагань! Відтепер сайт «Репортаж» став Генеральним інформаційним спонсором ФЗШУ! Ми інформуватимемо вас про найбільш цікаві моменти шахового життя, а для бажаючих спробувати свої сили за шахівницею, ми плануємо скоро розпочати заочний поєдинок з легендарним Гарі Каспаровим!

Дмитро Нагорний, прес-секретар ФЗШУ,
Анатолій Філіпович, член керівних органів ФЗШУ, полковник
Руслан Ткач


.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии