Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вСвято авто в українській столиці Печать E-mail
!!! Сезонные новости - Киев
12.05.12 11:39

Традиційно наприкінці травня відбудеться вже вдвадцяте найпрестижніша авто виставка нашої країни! За попередніми даними, брати участь в SIA'2012 мають намір більше 310 автомобільних і автосервісних компаній. Серед них - такі автомобільні бренди, як Hyundai, KIA, Chevrolet, Renault, BAЗ, ЗАЗ, ГАЗ, " Богдан", BYD, CAMAH, CHANGAN AUTO, Chery, CHEVROLET NIVA, GEELY, MG, GREAT WALL, LIFAN, SSANG YONG.

Переговори з компаніями, що представляють європейські і японські бренди, наближаються до завершення. Під експозицію вже заброньовано близько 21 000 кв. мвиставкової площі (загальна площа павільйонів МВЦ - 28 000 кв.м)
Автомобільна експозиція ювілейного автосалону в травні 2012 року розшириться і займе два об'єднані павільйони МВЦ з трьох (ще в одному, що логічно, розмістяться автосервісні компанії). Великий виставковий простір ідеально підходить для високотехнологічних стендів автокомпаній і проведення шоу-програм. Місця може знадобитися немало - саме Київський автосалон 2012 мають намір вибрати для своєї прем'єри на українському ринку декілька нових брендів, а можливо, і гравців.
Перші два дні роботи виставки, 23-24 травня, відведені для спілкування експонентів з пресою і професіоналами автомобільної галузі і мають чітко позначений b2b- формат. Уперше на SIA'2012 вводиться онлайн-реєстрація для відвідувачів-фахівців, яка дозволить скласти цілісну картину переваг ринку для маркетингових цілей учасників автосалону. Відвідування автосалону для фахівців безкоштовне.

 

Ще одне важливе і зручне нововведення на ювілейному мотор-шоу - це впровадження системи планування ділових зустрічей на виставці MatchMaking. Це онлайн-планувальник для оптимізації роботи учасників автосалону з журналістами, ВІП-клієнтами, потенційними партнерами. Зареєструвавшись в системі, відвідувач, по-перше, отримує повну інформацію про конкретну компанію, а по-друге, може призначити учасникові зустріч у слушний час. Окрім цього, під час автосалону вперше буде проведено дослідження ділової аудиторії, результати якого нададуть учасникам. Нагадаємо, за статистикою SIA'2011, професіонали галузі склали близько 15,6% відвідувачів(23 тис. чоловік).
25 травня виставка відкриє двері для кінцевих споживачів і змінить формат на b2c. Вхідний квиток на виставку коштуватиме 35 грн.

 

Програма 26 і 27 травня, двох фінальних днів роботи автосалону, буде прикрашена яскравими шоу. Список усіх заходів зараз знаходиться в процесі обговорення з партнерами, але деякі подробиці вже відомі. Так, Київська автомобільна виставка може стати майданчиком для українського етапу відкритого чемпіонату Східної Європи по стантрайдингу - екстремальним мотогонкам. Завершується підготовка до проведення неповторного фестивалю автотюнингу "Car&Tuning Show".

 

З 15 березня стартувала і рекламна кампанія ювілейного мотор-шоу. Головними інформаційними партнерами SIA стали телеканал " Інтер", Перший Автомобільний канал, "Авторадіо-Україна", медіагрупа " Автоцентр", журнал "Україна За рулем" і Укр.нет. Головний новинний партнер - інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна".
Медіа-кампанія SIA'2012 буде яскравою і інтенсивною, пік її припаде на травень. Медіаплан включає розміщення на 10 загальнонаціональних телеканалах, 10 FM-станціях Києва і України, більш ніж в 40 суспільно-політичних, ділових і автомобільних виданнях, 50 біл-бордів в Києві і області, близько 10 млн. банеропоказів. «Репортаж» спільно з журналом «Новини України» буде висвітлювати цю захоплюючу подію яка пройде у Виставкому центрі на Лівобережній і завершиться в акурат зі святом нащої чудової столиці – Днем Києва! Ласкаво запрошуємо відвідати чудову виставку!

Більш детальна інформація - www.sia-motorshow.com.ua  

 

Дмитро Нагорний, Зоя Кравченко фото Владислав Матковський


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии