Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Бенефіс Оксани Караванської в українській столиці Печать E-mail
Новости - Культура
23.05.21 00:53

Львів'янка влаштувала фешн-виклик і представила новий український бренд


Нова колекція найкреативнішої дизайнерки України Оксани Караванської руйнує ілюзорні стереотипи Sustainable-фешн і провокує на персональну відповідальність у моді

Елітарна українська дизайнерка Оксана Караванська представила свій новий проєкт у Київському відкритому просторі інноваційного парку UNIT.City. Унікальна фешн-подія під провокативною назвою Existential Fashion Error стала прем’єрою нового бренду Misstitchic – в колаборації із текстильним дизайнером Ксенією Уманською, випускницею London College of Fashion. Такий симбіоз створив фурор вибагливої публіки, яка була на цьому чудовому заході, одному з найперших після пом'якшення карантину.
Existential Fashion Error - це концепт про моду як простий спосіб говорити про складні речі. Філософія колекції - ексклюзивна і водночас практична. Це Ready Couture. Свою відповідальність в моді Караванська бачить у створенні одягу актуального, такого, який існує поза часом та обов’язково має інтелектуальну складову.


- Це моє бачення трендового, але часто надуманого та ілюзорного поняття Sustainable-фешн, - каже Оксана. - Живемо у часи, коли інтровертність світу і людини в ньому досягли свого піку. Але наскільки етичною можна вважати моду у стосунку до навмисної модифікації тіла людини?


Утім, Existential Fashion Error - це не просто прем’єра нової колекції та  нового бренду Караванської, а непересічний соціальний проєкт на підтримку Благодійного фонду «КРАН» та його доброчинної  ініціативи «Будь потужною на 300W(omen)». Фонд «КРАН», який приймає складні виклики в благодійності, та фешн-виклик Караванської Existential Fashion Error об’єднались, щоб залучити нових партнерів до важливого соціального проєкту придбання роботизованого комплексу для відновлення ходьби тяжко травмованих бійців GЕ-O System Evolution, вартість якого – 288 000 євро (виробник - Reha Technology, Швейцарія) і підтримати ініціативу «Будь потужною на 300W(omen)»: не купувати інвалідні візки, а ставити хворих на ноги.


Гостями дефіле без правил від Караванської в UNIT.City були колишній міністр фінансів України Ігор Уманський, народні депутати Олена Копанчук і Михайло Цимбалюк, колишній міністр культури Євген Нищук, народна артистка України Людмила Смородіна, телеведучі Катя Осадча, Ольга Фреймут з донькою Златою, Ігор Кондратюк, Світлана Вольнова, Ольга Грицик, співачка Анжеліка Рудницька, засновник Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук та інші зірки шоу-бізнесу і фешн індустрії. Ведучою показу була Соломія Вітвіцька, а зібрала всю еліту акул пера талановита піарщиця Галина Гузьо. Слід відзначити, що переважна більшість юних моделей була з Фастова, що свідчить про чудові перспективи місцевих дівчат.

Дмитро Нагорний


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии