Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вСхідній успіх української масажистки Печать E-mail
Лента новостей - Разное
15.08.12 00:00

Нещодавно в  Тайвані відбувся світовий чемпіонат з масажу, акурат в той момент, коли найсильніші спортсмени світу змагалися за нагороди Лондонської Олімпіади. Приємно відзначити успіх киянки Вікторії Цимбалюк, яка в змаганні з асами і корифеями масажу зі сходу змогла пробитися до першої трійки переможців!

- Віка поздоровляємо з таким грандіозним успіхом! Розкажи про це змагання.

-  Воно відбувається щорічно і має таку назву світової першості. Є Міжнародна Федерація Масажу, під егідою якої і проходить змагання. Я вперше потрапила на чемпіонат, де зібралися представниці 39 країн і отримала величезне задоволення.

Щось новеньке для себе відкрила там?

- Звичайно! Адже чи не кожна країна має свою школу і традиції, окремі нюанси масажу. Тим більше, якщо мова йде про схід. Східний масаж на відміну від європейського не має вікових обмежень. Їх механізм дії масажу подібний до дії голкотерапії: внаслідок механічного подразнення шкіри і тканин, що лежать глибше, при виконанні різноманітних спеціальних прийомів будь-якої сили виникає збудження механорецепторів, призначених для перетворення енергії механічних подразнень у специфічну активність нервової системи — у сигнали, що несуть нервовим центрам інформацію. Згідно з теоріями традиційної китайської медицини, масаж сприяє відновленню порушеної рівноваги між системами інь і ян, що призвели до того або іншого захворювання. Масаж може також «зміцнити» життєву енергію, яка нібито убуває не тільки під час захворювання, але й при старінні організму, коли зростають дисгармонія між енергією чи, кров'ю та дисфункцією п'яти органів чжан. Само по собі «убування» енергії, що виникає при різних обставинах, зокрема при надмірних стресових ситуаціях, може спричинити серйозні захворювання, тому одного масажу буває недостатньо. Іноді необхідно поєднувати голкотерапію, фітотерапію і лікувальну гімнастику. Протипоказань щодо східного масажу практично немає. Звичайно, не можна робити масаж у ділянці гнійників, відкритих ран, що кровоточать, пухлин, поблизу великих судин. Протипоказаний масаж при гарячкових станах, особливо невідомої етіології, інфекційних захворюваннях, остеомієліті, хворобах крові, артеріальному й венозному тромбозі, захворюваннях шкіри, нігтів і волосся інфекційної й нез'ясованої етіології, гострих психічних захворюваннях. Східний масаж при вмілому застосуванні, правильному виборі методу дії й дозування побічних ефектів не викликає.

- Мені відомо, що твоїми послугами користувалися наші відомі спортсмени.

- Так, і навіть переможці Ігор! Дуже прикро, що наші змагання збіглися у часі і я не змогла нормально подивитися змагання.

- А успіх на Олімпіаді спортсменів Китаю і Кореї пов'язаний з масажем?

- Безумовно! Вони відмовляються від застосування допінгу і різноманітних гормонів, а всю увагу спрямовують на фітотерапію і масаж.

- Як ти вважаєш, в Україні масаж на якому рівні зараз?

- Нам ще далеко від світових стандартів. Треба розвивати цю галузь – у медичних закладах і у спеціальних салонах. Адже є багато різновидів масажу – від загальних, до вузько специфічних.

- Ти зараз співпрацюєш з відомими нашими спортсменами, артистами, акторами. Під час масажу вони тобі розповідають цікаві історії?

- Так, звісно! Дуже цікаво, адже стільки нового для себе дізнаюсь під час праці.

- Звісно, зрозуміло, що ти дуже зайнята. Але, якщо хтось з наших читачів захоче з тобою проконсультуватися, знайдеш час?

- Добре! Я тоді навіть залишу свій контактний номер телефону: - 0975209882

Дмитро Нагорний


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии