Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вКиївський цирк до літа залишився без манежу Печать E-mail
Лента новостей - Разное
22.02.17 19:14

Саме так, у цирку замість звичного манежу з’явилося справжнісіньке озеро. Але не варто хвилюватися, бо на гастролі приїхав цирк на воді з новою виставою «Вода та Вогонь». Ця вистава створена в Україні у 2016 році і вже набула слави програми Міжнародного рівня.

Київський цирк до літа залишився без манежу

Ця програма підкорила серця багатьох тисяч глядачів інших міст України, на неї приходять не один раз, аби насолодитися грою фонтанів, помилуватися яскравим 3D шоу та взаємодією трьох стихій – повітря, води та вогню. Незвичне озеро заповнено 170 кубами води, має фантастичні фонтани, які у висоту досягають близько 20 метрів. Саме вони роблять шоу по справжньому казковим та чарівним.

Тільки у цирку неможливе стає можливим, а недосяжне стає досягнутим, а магія залишається нерозгаданою. У виставі артистам вдалося поєднати не тільки стихії води та вогню, а й стихію повітря. Бо без повітряних номерів цирк не є справжнім цирком. На глядачів чекають циркові майстри водного плавання, які у воді, неначе русалки продемонструють уміння синхронного виконання складних трюків.

У повітрі, пірати Карибського моря підкорюватимуть силу земного тяжіння, а допомагатимуть їм повітряні гімнастки, які вражатимуть небезпечними трюками. Тільки у цирку можна стати свідками народження нового трюку у таємничому світі магії та ілюзії, який своїми коренями сягає до батьківщини Інків.

Не менш загадковим і містичним буде fire-шоу із приборканням вогню, яке зародилося у древній Індії. У воді та на суші цікаво спостерігати за боротьбою алігатора з дресирувальником. Крім рептилій у програмі: бурі ведмеді, рожеві пелікани, носухи, папуги- ара, мавпи, бордоські доги, голуби-павичі. Родзинкою програми будуть морські котики, які стануть найкращими улюбленцями програми.

Київський цирк до літа залишився без манежу

Всю програму супроводжуватиме клоунське тріо «Маріпосса», які веселитимуть від найменших до найстарших глядачів та заряджатимуть всіх присутніх новим шквалом позитивних емоцій. Оригінальні виступи артистів з захоплюючими номерами подарують відчуття справжнього свята надовго. А веселі та запальні клоуни піднімуть святковий та феєричний настрій усій Вашій родині.

Вже стало доброю традицією, ще з вистави з шаховою назвою «Слони та коні», редакція нашого видання, спільно з Київським державним цирком, переможцям багатьох дитячих шахових змагань разом з нагородами від організаторів, вручає запрошення на циркову виставу! Радості дітей немає меж. Цирк, - це завжди свято!

Дмитро Нагорний, Зоя Кравченко


 

Комментарии  

 
0 #1 Ольга 22.02.2017 20:28
Чудово! Молодці, що підтримуєте дітей шахістів! У них є стимул боротися і перемагати!
 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии