Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица в



Winter Sport eXtreme запрошує на спортивне свято Печать E-mail
Лента новостей - Новости
14.11.12 15:46

16 листопада в українській столиці відкриється традиційна виставка - Winter Sport eXtreme 2012, яка збере фахівців та прихильників спорту в уікенд середини осені.  У Виставковому центрі «Експо Плаза» на Нивках (вул. Салютна 2-Б) зберуться представники індустрії зимових видів спорту, туризму та активного відпочинку. А також компанії, які займаються наданням послуг для обладнання спортивних комплексів, стадіонів, залів, майданчиків, катків і трас.  

Безумовно, один з найцікавіших стендів матиме компанія CFS, яка є найкрупнішим в нашій країні постачальником спеціалізованого покриття для підлоги, спортивних систем та обладнань, а також меблів та аксесуарів для інтер’єру. Компанія пропонує на вітчизняному ринку великий асортимент продукції від провідних світових виробників. Спортивний напрямок є одним з пріоритетних в діяльності компанії, яка має великий досвід створення та ремонту футбольних полів, площадок для багатьох видів спорту, тренажерних та гімнастичних залів, та інших різноманітних об’єктів. Покриття, які пропонує компанія CFS відповідають усім міжнародним нормам та вимогам. Матеріали мають українські сертифікати і вже встигли зарекомендувати себе, як на провідних спортивних комплексах у багатьох містах нашої країни, так і на шкільних та дитячих майданчиках.

Компанія є ексклюзивним поставщиком української резинової плитки та резинових покрить міжнародного класу та головним поставщиком штучної трави та каучукових покрить від світового виробника №1 JUTAgr. CFS являється офіційним представником в Україні всесвітньо відомих виробників, як: Armstrong DLW, Grabo Sport, BSW, JUTAgrass, Schelde Sports, Lano sports, Haro Sports, Floorings, Casali.

Дмитро Нагорний, Олексій Радченко


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии