Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица в"Парламентська партія" у Верховній Раді Печать E-mail
Лента новостей - Новости
21.04.12 23:25

Шахові баталії народних депутатів усіх скликань часів нашої незалежності раніше, за традицією відбувалися останнього сесійного дня напередодні Нового року. Але потім це змінилося і цього разу народні обранці, прихильники гри мудрих зберуться 27 квітня на тринадцяте своє подібне побачення.

Незмінною лишається лише день зустрічі - п’ятниця. «Парламентська партія», як і завжди відбудеться в кулуарах вищого законодавчого органу нашої країни – під куполом Верховної Ради і збере, напевно майже  увесь бомонд столичних шахів. Хоча цього разу і не буде серед почесних гостей наших видатних шахістів – чемпіонів Олімпіади, світу, Європи, які частенько там бували. Але «зірки», звісно будуть – наймолодший гросмейстер світу Ілля Нижник з Вінниці та киянка Катерина Должикова, чемпіонка України проведуть для усіх бажаючих сеанс одночасної гри.

На змаганні зіграють представники одразу шістьох скликань, але, на жаль, напевно і цього разу не всі політики «засвітивши» свою любов до гри мудрих сядуть за шахівницю. Серед тих хто декларує свою прихильність до шахів, але чомусь не грають у цьому змаганні: Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Іван Плющ, Валерій Акопян, Петро Симоненко, Віталій Карпенко, Олег Блохін. Але багато чисельні гості цього свята бачили інших зірок – чого лише варті Олександр Мороз, Олександр Барабаш, Віктор Петров, Віктор Мусіяка, Олександр Чубатенко, Артур Білоус, Олесь Шевченко, Петро Толочко, Олександр Слободян та інші великі прихильники королівської гри!

Організатором змагань є Асоціація народних депутатів України та Депутатський клуб «Парламент». Турнір проходить за швейцарською системою у 9 турів. Контроль часу – 10 хвилин до закінчення партії кожному учаснику.

Кого на олтар перемоги цього разу підніме богиня шахів Каїса в особистому, командному змаганні – серед скликань та фракцій ми обов’язково розповімо і покажемо на світлинах. Шахи – інтелект нації, і якщо народні обранці грають в гру мудрих – у країни обов’язково повинно бути світле майбутнє!

Дмитро Нагорний, фото Зої Кравченко


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии