Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица в«Східний шлях» - як взірець для майбутніх змагань Печать E-mail
Лента новостей - Новости
21.11.11 21:23

Це був дивовижний турнір, аналогів якому не було в історії гри мудрих. Хоча різноманітних змагань за шахівницею вистачало.

Родзинкою цього шоу, присвяченого 75-річчю Київської гімназії східних мов №1 була участь чотирьох абсолютно різних команд – «Світова дипломатія» була складена з  представників посольств східних країн світу в Україні, а «Шахові майстрині» - з провідних шахісток України та Києва. «Гімназисти ювіляри» - учні, викладачі, випускники та друзі київської гімназії східних мов. «Українській бомонд» - унікальна команда складена з політиків, артистів, журналістів, спортсменів з інших видів спорту.

А окрасою змагання стала гра легендарного плавця, чемпіона світу Дениса Силантьєва. «Містер батерфляй» чудово грав і ще до свого титулу додав «Містер шахів» - саме так таємним голосуванням вирішили всі представниці чарівної статті присутні на турнірі! А представники сильної половини людства обрали найкрасивішою шахісткою свята – міжнародного гросмейстера, учасницю збірної України Оксану Возовик! Там боротьба була ще більшою ніж за шахівницею – всі прізвища учасниць фігурували у списку серед названих.

За шахівницею перемогли чарівні дівчата, випередивши шахістів з бомонду і дипломатів. Ось якими гостинними виявилися господарі гімназисти! Організатори пообіцяли цей турнір зробити традиційним – знову будуть червоні доріжки, гратиме саксофон, чудові призи і всім подарунки! Ну, і напевно, щось нове, адже досконалості, як відомо меж немає. А як було зараз ви бачите на світлинах!

Дмитро Нагорний


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии