Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вУ столичному парку партизанської слави встановили дивовижний солодкий рекорд! Печать E-mail
Лента новостей - Новости
27.08.21 20:05

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».


Головним ексклюзивом свята стало те, що учасниками рекорду були 10 локацій по Україні!

На локаціях були учасники телевізійних шоу. Захід такого масштабу відбувся в історії нашої країни вперше!


«Київський БКК» сьогодні – це близько 700 професіоналів, які щиро люблять свою справу та пишаються своєю роботою. Виробництво розташоване в українській столиці. В компанії застосовують як традиційні, так і надсучасні ексклюзивні інноваційні технології.

Відомий український бренд у колаборації зі справжнім професіоналом своєї справи та головним Шефом країни – Ектором Хіменес-Браво, розробили авторську рецептуру нового торта “Київський дарунок з фундуком” лінійки «Від Шефа». Як засвідчили тисячі людей — схоже, канадський кондитер розгадав таємницю легендарного Київського торта, рецепт якого понад століття тримається у секреті. Смак торту БКК перевершує будь-якій інший!


Ектор Хіменес-Браво з великою любов’ю до України та українців, вклав свою майстерність, грандіозний досвід і натхнення в нову версію легендарного київського десерту.

Торт “Київський дарунок від Шефа” - це солодкий танок безе, горіхів та ароматного крему. Тільки уявіть! Ніжні та хрусткі повітряні коржі з фундуком, що гармонійно поєднуються кремом на жовтках та вершковому маслі. Поверхня торту оздоблена шоколадним і вершковим кремами й прикрашена золотистими горішками!


Перед цим, напередодні свята нашої незалежності БКК встановила черговий рекорд, зробивши з торта найбільший прапор в Україні! З висоти пташиного польоту — видовище неймовірне! А попереду нові досягнення і побажаємо “Київському БКК” нових рекордів і звершень! У них стільки чудових і грандіозних планів, а ідеї для того й народжуються, щоб їх реалізовувати і втілювати в життя!

Дмитро Нагорний, фото Зоя Кравченко


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии