Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вБенефіс оперети в літню спеку Печать E-mail
Лента новостей - Новости
05.07.16 16:28

Попри дивовижну спеку, яка стоїть останнім часом у київській столиці, незважаючи, що поруч з театром фанзону, футбольного Євро, який відбувається у Франції, це не завадило глядацькому аншлагу на закритті чергового сезону усіма любимого жанру. Того вечора глядачі здійснили справжню подорож у часі: від класичної італійської опери Доніцетті та Россіні до мюзиклів Веббера, Стайна, Вайлдхорна та музики з популярних кінофільмів.

Бенефіс оперети в літню спеку


Кожен номер концерту був не просто музичним фрагментом, а цілісною та самодостатньою театральної постановкою. Цікаві та несподівані режисерські рішення дивували вибагливу публіку упродовж всієї, майже трьохгодинної програми. На початку концерту на глядачів чекав потужний енергетичний заряд у вигляді Пекельного галопу з опери-феєрії Оффенбаха «Орфей у пеклі» та композиції Grand Can-can.

Бенефіс оперети в літню спеку

Запальні куплети Тореадора з опери Бізе «Кармен» у виконанні Сергія Авдєєва, емоційна та поривчаста арія Калафа з опери Пуччіні «Турандот» у виконанні Ігоря Левенця, грайливий та яскравий дует Еврідіки та Юпітера «Мухи» у виконанні Тетяни Журавель та Андрія Чакова постійно тримали увагу та цікавість публіки, яка зустрічала та проводжала артистів бурхливими оваціями.

Справжньої кульмінацією першого відділення концерту став один з найпопулярніших оперних хітів – каватина Фігаро з опери Россіні «Сивільський цирульник». Майстерне виконання твору Сергієм Авдєєвим та Андрієм Григоренком, а також оригінальне несподіване режисерське рішення одразу ж зробило каватину улюбленим номером глядачів.

Бенефіс оперети в літню спеку

Згодом слухачі мали змогу перенестись ближче до сьогодення та сучасних сюжетів. Номери з улюблених мюзиклів «Привид опери», «Кабаре», «Знедолені» та інших знайшли безпосередній відгук у серцях глядачів, про що не раз свідчили бурхливі овації. Емоційній номери «Будьте готові & Бог помер» з мюзиклу Стейнмана«Танець вампірів» у виконанні Григоренка, «Якби ти цього не робив…» з музичного ревю Дж.Стайна «Двоє на роздоріжжі» у виконанні Тамари Ходакової привели публіку до приємного божевілля. Народні, заслужені та ще не такі титуловані виконавці подарували всім присутнім на цьому святі незабутній вечір.

15 вересня Гала-концерт до відкриття 82-го театрального сезону повториться. Звісно, організатори знайдуть чим здивувати глядачів, які знову завітають у Київський національний академічний театр оперети, який знаходиться в приміщенні колишнього Троїцького народного дому, збудованого на початку ХХ-го століття на благочинні кошти.

Бенефіс оперети в літню спеку

Скарбом і гордістю трупи театру оперети є поважні майстри сцени, народні артисти України – Т. Тимошко-Горюшко, Л. Маковецька, С. Павлінов, В. Чемена, В. Альошина-Костюкова, О. Трофимчук, О. Кравченко, В. Богомаз, режисер С. Сміян, головний балетмейстер О. Сегаль. За спиною цихметрів – неймовірноцікавий, наповненийрізнобарвнимикольорамисценічнийдосвід.Київський театр оперетиочолюєхудожнійкерівник і директор заслужений діяч мистецтв України Богдан Струтинський. А мегаподія наступного року буде черговий «ОФест», який за традицією відбудеться в перший уікенд літа. Три дні в Бучі і Києві бенефіс оперети! Приходьте, відчуйте цей дивовижний світ мистецтва. Таке не може не сподобатися!

Дмитро НАГОРНИЙ


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии