Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вХрещення Київської Русі Печать E-mail
Лента новостей - Новости
24.07.13 00:00

Днями, під час урочистостей святкування річниці Хрещення Київської Русі українські політики остаточно дали зрозуміти російським, що в якості геополітичного напрямку обирають Європейський, а не Митний союз. Адже ще задовго до урочистих заходів всім було зрозуміло, що президент Росії Путін та патріарх Кирило їдуть в Україну не просто так - для них це чи не останній шанс вплинути на геополітичний вибір України. Однак,  ця спроба поки що практично провалилася.

 

Тому, попри весь цей негатив з броньованими потягами, перекритими вулицями, заборонами мітингів та акцій протесту, небаченою цензурою в Мистецькому Арсеналі та віп-молебнями, не слід не помічати і позитивні в геополітичному аспекті речі для України.

По-перше, на відкритті урочистостей Янукович несподівано жорстко заявив, що не допустить використання іноземними державами церкви для впливу на внутрішньополітичну ситуацію в Україні та її зовнішньополітичні потуги. Зрозуміло, кого він мав на увазі - адже крім Росії, жодна з держав не намагалася впливати на Україну через церковні інститути.

По-друге - поведінка Путіна, який після 15-ти хвилинної зустрічі з Януковичем поїхав на меркантильне євразійське збіговисько свого кума Медведчука, свідчить про те, що російському президенту так і не вдалося переконати українського зробити ставку на Митний, а не Європейський союз. Іншими словами - у відносинах двох країн, зараз "развод і дєвічья фамілія", що для України, принаймні зараз - перед самітом у Вільнюсі - є вигідним.

Владі і опозиції у місяці, що лишилися перед самітом, слід максимально консолідуватися, не звертаючи особливої уваги на провокації.

В тому що вони будуть (і навіть уже є), гадаю, не сумнівається ніхто.

 Руслан Ткач


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии