Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вSeminaked Summer Edition приходить в Київ! Печать E-mail
Лента новостей - Скидки и акции
11.06.15 14:49

Приходь у купальному костюмі, щоб відсвяткувати!

Київ, 12 червня 2015 р.:  Desigual - міжнародний бренд одягу з Барселони – святкує старт свого розпродажу з символічною маркетинговою акцією “Seminaked”, що цього разу називається Summer edition. Акція відбувається 12 червня вперше в Україні та країнах СНД в магазині Desigual вул. Хрещатик, 42 в Києві. 

Захід заохочує наших прихильників поспішати в купальних костюмах до магазину Desigual, щоб бути одним з перших 100 осіб для участі в захоплюючому розпродажі. З 10 по 11 годину ранку, після безсонної ночі зовні магазину, найщасливіші перші сто учасників, пронумеровані за допомогою яскравих беджів, зайшли в магазин у купальних костюмах та поспішали обрати собі дві безкоштовні одиниці одягу Desigual.

Бойовий клич, про який говорять по всьому світi “La Vida es Chula” («Життя прекрасне») – девіз Desigual з самого початку; це спосіб розуміння моди та життя. Це сповнене ентузіазму, позитиву та оптимізму гасло, яке залишає відбиток своїх яскравих кольорів. Це фраза, яка відображає сенс існування Desigual і вкоренилася в ДНК бренду і його основоположних цінностях. Маніфест, який пояснює, як споглядати світ кожного дня, що відбивається у веселій, свіжій, оригінальній манері вдягатися. Ми створюємо одяг із захопленням. Desigual просуває оптимістичний, грайливий і творчий настрій, який відбивається у всій діяльності бренду.


Про Desigual

Desigual характеризує його відмінний від інших, оптимістичний та різнобарвний дизайн. Бізнес було розпочато в 1984 році. La Vida es Chula (Життя прекрасне) – це гасло Desigual та його спосіб сприйняття моди та життя. Це сповнене ентузіазму, позитиву та оптимізму гасло, яке залишає відбиток своїх яскравих кольорів.

Модний бренд має 8 категорій продукції: WOMAN, MAN, KIDS, ACCESSORIES, SHOES, LIVING, SPORT and BEAUTY та 17 каналів дистрибуції. Він розповсюджений в 109 країнах та має 530 власних магазинів, 11 000 мультибрендових магазинів та 2 500 кутків в універмагах по всьому світу. 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии