Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Прес-конференція громадської ініціативи «Народна Відплата» Печать E-mail
Общество - Город
20.07.12 14:42

20 липня 2012 року в прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4) пройшла прес-конференція громадської ініціативи «Народна Відплата».

На прес-конференції учасники ГІ «Народна Відплата», до якої увійшли ГІ «Чорний Комітет», ВГО «Національний альянс», ВГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», ВГО «Тризуб ім.Степана Бандери» та Асоціація вболівальників «Фан-клуб Україна» повідомили, що громадська ініціатива ставить перед собою завдання законними методами протидіяти обранню до Верховної Ради України кандидатів у депутати, причетних до вчинення протиправних дій. До списку ГІ «Народна Відплата» вже попали більше десяти осіб, серед котрих перші місця займають: Адам Мартенюк, Володимир Литвин, Юрій Гайдаєв, Володимир Медяник.

Під час прес-конференції учасники ініціативи повідомили, що задля протидії обранню даних кандидатів її активісти будуть виїжджати до округів, де балотуватимуться «горе-кандидати», та проводитимуть на місцях акції, спрямовані на поінформування виборців про протиправне та в деяких випадках кримінальне минуле майбутніх депутатів.

Першим, до кого учасники ГІ «Народна Відплата» планують свій виїзд став комуніст Адам Мартинюк, який балотується на 23 округу Волинської області.

 

 

Учасники прес-конференції:

- ВГО «Національний альянс» – Ігор Гузь;

- ВГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» – Сергій Кузан;

- ГІ «Чорний Комітет» – Богдан Тицький;

- ВГО «Тризуб ім.Степана Бандери» – Андрій Тарасенко;

- Асоціація вболівальників «Фан-клуб Україна» – Сергій Тищенко.

На прес-конференції Сергій Тищенко, зокрема зазначив: «…На думку наших організацій, ми вважаємо, що на сьогоднішній день величезна кількість людей, які своїми діями та прийнятими рішеннями в стінах Парламенту або інших владних кабінетах, зрадили український народ та українську державу, які зараз йдуть по виборчим округам, де шляхом підкупу та фальсифікації з використанням адмінресурсу, корупційних зв'язків з представниками опозиції хочуть забезпечити собі стовідсоткову перемогу у виборах в окремих одномандатних округах України. Хочемо запевнити вас, що цього не буде, що все станеться не так, як їм гадається, що правдива інформація про злочини буде донесена до громадян-виборців, які живуть на цих округах. Із цих громадян ми будемо формувати загони, які будуть пильнувати та перешкоджати фальсифікаціям і які будуть так само поширювати правдиву інформацію про цих державних "мужів", та які в сам день виборів прийдуть на виборчі дільниці і відстежать виборчий процес на предмет різних порушень виборчого законодавства

...Починаємо ми з найбільш нахабного і одіозного віце-спікера Верховної Ради України – комуніста Адама Мартенюка, який вирішив нахабно обиратися на Волині в 23-му виборчому окрузі ».

Автор: Сергій Вознюк


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии