Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Лист Щастя Литвину та Партії Регіонів Печать E-mail
Общество - Город
17.05.12 15:42

Чотири десятки представників цілої низки громадських організацій (“Відсіч”, “Простір свободи”, “Не будь байдужим”, “Мистецька платформа”,  “Остання барикада”, “Кіно-переклад” та інші.) сьогодні занесли до партійних офісів Народної партії та Партії регіонів звернення з вимогами не включати до порядку денного Верховної Ради України вибухонебезпечного і провокаційного законопроекту “Про засади державної мовної політики” аторства депутатів України від Партії Регіонів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова.

У зверненнях, які активісти назвали “листами щастя ” містяться не лише вимоги до провладних партій зайнятися вирішенням економічних і соціальних проблем, які цікавлять переважну більшість людей, а не розколювати країну й не підтривати її стабільність, але й погрози розпочати масштабну кампанію з цілеспрямованого зниження рейтингу партій та депутатів, які проголосують за цей законопроект.

Активісти принесли на передачі звернення велику карту України, на якій були позначені чотири міста, які є центрами мажоритарних виборчих округів, де мають намір висуватися в народні депутати на парламентських виборах Голова Верховної Ради Володимир Литвин (м.Новоград-Волинський Житомирської обл.), голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов (м.Антрацит Луганської обл.), Вадим Колесніченко (м.Севастополь) і Сергій Ківалов (м.Одеса). Під час передачі “листів щастя” було проголошено про планування поїздок у ці міста після 24-го травня. Метою цих поїздок є роз’яснення мешканцям не лише розкольницьких дій майбутніх кандидатів, а й взагалі їх ролі у житті країни за останні два роки.

Наприкінці акції було повідомлено, що наступним кроком є проведення акції протесту біля стін Верховної Ради 24-го травня. Початок о 13:00.

Автор: Сергій Вознюк

Фотокореспондент: Максим Криволап


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии